اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 54
    کد: 181918
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

    تمامی منابع پیش‌بینی شده در بودجه مصوب شهرداری تا پایان سال تامین می‌شود

    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: تمامی منابع پیش‌بینی شده در بودجه مصوب شهرداری تا پایان سال تامین می‌شود.
    تمامی منابع پیش‌بینی شده در بودجه مصوب شهرداری تا پایان سال تامین می‌شود

     به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در نشست هماهنگی شهرداران مناطق و مدیران حوزه درآمدی شهرداری که با هدف ارائه گزارش میزان تحقق درآمدها و بررسی لایجه جدید درآمدی شهرداری برگزار شد، گفت: روند تحقق درآمدهای شهرداری هم اکنون مطلوب است و با ادامه آن تا پایان سال می‌توانیم علاوه بر حفظ تراز مالی شهرداری، تمامی منابع پیش‌بینی شده در بودجه مصوب را تامین کنیم.
    وی افزود: از آغاز فعالیت دوره پنجم شورا و مدیریت شهری مشهد تاکنون ۵۷ پروژه یا افتتاح شده و یا درحال احداث است که این نشان دهنده وضعیت مطلوب شهرداری برای تامین اعتبارات مورد نیاز فعالیت های عمرانی است.
    خواجه نائینی درخصوص روند پرداخت بدهی¬های شهرداری گفت: در شهریور سال ۹۶ معادل ۷ هزار میلیارد تومان بدهی داشتیم که نیمی از آن بیش از یک سال معوق شده بود، اما بحران موجود در این رابطه را با توافق و تعامل با پیمانکاران و بانک ها حل کردیم.
    معاون شهردار مشهد ادامه داد: درحال حاضر مابقی دیون شهرداری به بانک ها و پیمانکاران نیز به طور منظم درحال پرداخت است و همانطور که قبلا نیز اعلام کردیم انباشت بدهی های معوق شهرداری مشهد به صفر رسیده است.
    وی همچنین با اعلام اینکه لایحه جدید درآمدی شهرداری مشهد هم اکنون توسط شورای اسلامی شهر درحال بررسی است، گفت: مهمترین ویژگی این لایحه شفافیت و سادگی روش محاسبه پروانه ساختمانی است و فرمول های پیچیده گذشته ازآن کنارگذاشته شده است.
    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری ادامه داد: ویژگی دیگر این لایحه تعادل بخشی و توازن بخشی به قیمت پروانه ساخت وساز و مناطق مختلف شهر است که پس از تایید و تصویب شورا اطلاع رسانی های لازم در این خصوص انجام و دفترچه جدید در مناطق مختلف اجرائی خواهد شد.
    خواجه نائینی درخصوص مشوق¬های سرمایه گذاری نیز از شهرداران و مدیران مناطق مختلف شهرداری خواست تا به افراد مراجعه کننده در حوزه توازن بخشی توسعه شهر با نگاه مثبت راهنمایی و مشاوره دهند.

    تعداد بازدید: 54
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر