اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 99
    کد: 181674
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

    اعضای هیئت امناء پروژه تأمین مسکن کارکنان شهرداری معرفی شدند

    شهردار مشهد احکام رئیس و اعضای هیئت امنای پروژه تأمین مسکن کارکنان شهرداری مشهد را صادر کرد.
    اعضای هیئت امناء پروژه تأمین مسکن کارکنان شهرداری معرفی شدند

    به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این احکام آقایان محمدیوسف پیروی (مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات)، احمد صالح آبادی (مدیرکل امور مالی)، امیر جباری (مدیرکل املاک و خزانـه داری، احسان باقرزاده (مشاور شهردار و مسئول شبکه مسائل شهری)، جمال حسن بارانی (مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد) و محمدهادی محمدی‌مقدم (مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت های معاونت اقتصادی) را به عنوان اعضای این هیات معرفی کرد.
    در ابلاغی دیگر از سوی شهردار مشهد نیز، رضا خواجه نائینی معاون مالی و پشتیبانی شهرداری به عنوان رئیس هیئت امنای پروژه تأمین مسکن کارکنان برگزیده شده است.
    برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و شناسایی فرصت‌های تأمین مسکن، هماهنگی، هدایت و نظارت بر روند اجرایی پروژه، پیگیری، تخصیص و مدیریت منابع مصوب در بودجه سالانه شهرداری و مهیا سازی شرایط آسان و عادلانه جهت عضویت حداکثری متقاضیان در این طرح ازجمله وظایف هیات امنای پروژه تامین مسکن کارکنان شهرداری مشهد ذکر شده است.
    لازم به ذکر است، اطلاعیه های طرح تامین مسکن کارکنان شهرداری مشهد از طریق پرتال داخلی «خدمت» منتشر می‌شود و متقاضیان می توانند نظرات، پیشنهادها و سوال های احتمالی خود را از طریق این سایت ارسال نمایند. 

    تعداد بازدید: 99
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر