اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 489
    کد: 169883
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
    رضا خواجه نائینی، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد :

    درآمد نقدی شهرداری مشهد از مرز ۱۸۰۰ میلیارد تومان گذشت

    تخفیف ۲۴ درصدی به شهروندان در خصوص پرداخت نقدی بدهی‌ها و دریافت پروانه، درآمد نقدی شهرداری مشهد را ۱۵ درصدنسبت به سال گذشته افزایش داد.
    درآمد نقدی شهرداری مشهد از مرز ۱۸۰۰ میلیارد تومان گذشت

    به گزارش معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی عنوان کرد: با اجرای مصوبه شورای شهر مشهد برای ارائه تخفیف 24 درصدی به شهروندان در خصوص پرداخت نقدی بدهی‌ها و دریافت پروانه درآمد نقدی شهرداری مشهد با افزایش 15 درصدی نسبت به سال گذشته از مرز 1800 میلیارد تومان گذشت.
    وی با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال شهروندان از تخفیف‌های اعمال شده امیدواریم درآمدهای نقدی شهرداری مشهد در سال جاری به 2000 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده و شاهد تحقق 100 درصدی بودجه نقدی شهرداری در سال 97 باشیم.
    نائینی با بیان اینکه در طول سال‌های گذشته در اصلاح بودجه شهرداری مشهد به دلیل محقق نشدن بودجه‌های نقدی در نظر گرفته شده همیشه درخواست کاهش بودجه نقدی شهرداری مطرح شده است، اظهار کرد: اما با توجه به اینکه درآمد نقدی شهرداری مشهد تاکنون از مرز 1800 میلیارد تومان گذشته و تا پایان سال امیدواریم به 2000 میلیارد تومان برسد؛ امسال در اصلاح بودجه درخواست افزایش بودجه نقدی را خواهیم داشت.
    وی ادامه داد: در راستای استفاده بیشتر شهروندان از زمان در نظر گرفته شده برای تخفیف 24 درصدی پرداخت نقدی بدهی‌ها و صدور پروانه ،شهرداری مشهد روز گذشته جمعه 10 اسفند برای ارائه خدمت به شهروندان فعال بود.
    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه شهروندان برای استفاده از تخفیف 24 درصدی مصوبه شورای شهر تنها تا ساعت 18 فردا یکشنبه 12 اسفند فرصت دارند، تصریح کرد: با توجه به کمبود زمان این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد لذا شهروندان از فرصت باقی مانده استفاده کنند.
    وی اضافه کرد: همچنین براساس مصوبه شورای شهر از دوشنبه 13 اسفند نیز تا پایان سال تخفیف 20 درصدی برای پرداخت‌های نقدی شهروندان بابت بدهی‌ها و صدور پروانه اعمال خواهد شد که با توجه به دو اتفاقی که در کاهش تخفیف و افزایش نرخ دفترچه ارزش منطقه‌ای در سال آینده اعمال خواهد شد به شهروندان توصیه می‌کنیم از این فرصت استفاده کنند. شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که برای سال آینده تنها 16 درصد تخفیف در نظر گرفته شده و در کنار آن نرخ دفترچه ارزش منطقه‌ای نیز براساس نرخ تورمی که بانک مرکزی اعلام خواهد کرد که احتمالا 20 درصد یا بیشتر خواهد بود محاسبه خواهد شد.

    تعداد بازدید: 489
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر