اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 516
    کد: 158267
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد خبر داد:

    37 مصوبه حاصل فعالیت یکساله کمیسیون اقتصادی شورای پنجم

    همچنین در این مدت، به 67 نامه پاسخگویی کرده‌ایم و 47 بازدید از پروژه‌های مختلف شهری به خصوص پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری بخشی از فعالیت یکساله این کمیسیون بوده است.
    37 مصوبه حاصل فعالیت یکساله کمیسیون اقتصادی شورای پنجم

    رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: 37 مصوبه حاصل تلاش اعضای این کمیسیون در سال اول فعالیت شورای پنجم بوده است.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی با اعلام این خبر افزود: کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای پنجم در سال اول فعالیت، با حضور محمد حسین ودیعی به عنوان نایب رئیس و مجتبی بهاروند، سید محسن حسینی پویا و محمدهادی مهدی‌نیا به عنوان اعضاء، تشکیل و فعالیت خود را آغاز نمود.
    وی ادامه داد: حاصل تلاش یکساله این کمیسیون، برگزاری 47 جلسه بوده است که خروجی این فعالیت، 37 مصوبه می‌باشد.
    نوروزی خاطرنشان ساخت: طی یک سال اول فعالیت شورای پنجم مشهد، کمیسیون اقتصادی 51 لایحه ارسالی از سوی شهرداری و 6 طرح امضا شده توسط اعضا را در دستور کار خود قرار داده و بررسی کرده است.
    ارائه راهکار برای حل مشکل 16 پروژه مشارکتی و سرمایه‌گذاری متوقف شده در سال اول فعالیت شورای پنجم
    وی عنوان کرد: همچنین در این مدت، به 67 نامه پاسخگویی کرده‌ایم و 47 بازدید از پروژه‌های مختلف شهری به خصوص پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری بخشی از فعالیت یکساله این کمیسیون بوده است.
    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای پنجم در خصوص مهمترین دستاوردهای این کمیسیون در سال اول فعالیت نیز گفت: اعتماد سازی در جامعه هدف به منظور جذب سرمایه‌گذار و همچنین بررسی و ارائه راهکار برون رفت 16 پروژه متوقف شده مشارکتی و سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد در منطقه ثامن و سایر مناطق شهر از مهمترین دستاوردهای کمیسیون طی یکسال گذشته بوده است.
    احمد پورمفردی

    تعداد بازدید: 516
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر