اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 192
    کد: 156098
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در مراسم رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه شهرداری خبر داد:

    یکپارچه‌سازی داده‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری

    در حال پیگیری یکپارچه‌سازی داده‌ها و سیستم‌ها نیز هستیم و تا پایان تابستان جاری، داده‌های مالی شهرداری مشهد در سطح مناطق یکپارچه خواهد شد. همچنین در فاز بعدی به سراغ سازمان‌ها خواهیم رفت.
    یکپارچه‌سازی داده‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری

    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: داده‌‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری در سطح مناطق یکپارچه‌سازی می‌شود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد جواد رجاییان در مراسم رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه شهرداری عنوان کرد: در حوزه فاوای شهرداری دو رسالت هوشمندسازی سازمانی و هوشمندسازی شهری تعریف شده است که پایه هر دو، اطلاعات و داده‌هایی است که باید مدیریت شود.
    وی افزود: در راستای هوشمندسازی سازمانی، با معضل تعدد سامانه‌ها مواجه بودیم که هر کدام از این سامانه‌ها نیز راه خود را می‌رفتند و به صورت جزیره‌ای عمل می‌کردند.
    رجاییان خاطرنشان ساخت: این راه 20 سال است که ادامه دارد. یکی از لایه‌های مهم که تاثیر زیادی بر روی مخاطب دارد این است که ما از یک سامانه یکپارچه با شهروندان سر و کار داشته باشیم.
    وی با اشاره به اینکه برای یکپارچه‌سازی سامانه‌ها، موضوعات امنیتی را نیز باید در نظر بگیریم، تصریح کرد: در حال پیگیری یکپارچه‌سازی داده‌ها و سیستم‌ها نیز هستیم و تا پایان تابستان جاری، داده‌های مالی شهرداری مشهد در سطح مناطق یکپارچه خواهد شد. همچنین در فاز بعدی به سراغ سازمان‌ها خواهیم رفت.
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ابراز کرد: حدود 3 ماه است که این سیستم در مناطق شهرداری پیاده‌سازی و ارزیابی شده است و مشکلات آن حل شده است.
    احمد پورمفردی
     

    تعداد بازدید: 192
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر