اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 134
    کد: 155955
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
    توسط گروه ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد صورت گرفت:

    تهیه کارنامه عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری مشهد در سال 96

    در روند انجام کار، گروه ارزیابی عملکرد با همکاری اداره کل امور مجامع اقدام به برگزاری جلسات مشترک با کلیه سازمان‌ها و شرکت‌ها نمود و ضمن آسیب‌شناسی شاخص‌های ارزیابی عملکرد موجود اقدام به تهیه فهرستی از شاخص‌های موثر و قابل سنجش در ارزیابی عملکرد ایشان کرده است.
    تهیه کارنامه عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری مشهد در سال 96

    مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از تدوین شاخص‌های ارزیابی عملکرد و تهیه گزارش‌های عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری در سال 96 خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با اعلام این مطلب افزود: این اقدام در راستای اصلاح شاخص‌های ارزیابی عملکرد و شفاف‌سازی و ارائه گزارشات از نحوه عملکرد سازمان‌ها در سال 1396 صورت گرفته است.
    وی عنوان کرد: در روند انجام کار، گروه ارزیابی عملکرد با همکاری اداره کل امور مجامع اقدام به برگزاری جلسات مشترک با کلیه سازمان‌ها و شرکت‌ها نمود و ضمن آسیب‌شناسی شاخص‌های ارزیابی عملکرد موجود اقدام به تهیه فهرستی از شاخص‌های موثر و قابل سنجش در ارزیابی عملکرد ایشان کرده است.
    مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد با اشاره به این نکته که این گزارشات می‌تواند در ارائه تصویری کلی از عملکرد سازمان‌ها در سال گذشته کمک شایانی به مدیران سازمان‌ها و همچنین مدیران بالادستی شهرداری نماید، افزود: پس از بازشناسی شاخص‌های موثر در ارزیابی عملکرد سازمانی، مقادیر مربوط به این شاخص‌ها احصا گردید و نتایج این ارزیابی به صورت کارنامه عملکردی واحد‌های سازمانی توسط گروه ارزیابی عملکرد و در قالب اینفوگرافی تهیه و در جلسات مجامع ارائه شده است.

    تعداد بازدید: 134
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر