اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 139
    کد: 150383
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

    گزاش اینستاگرامی شهردار مشهدمقدس از دیدار با دو وزیر در تهران

    17 اردیبهشت ماه مردم فهیم و قدرشناس مشهد شاهد یکی از بی‌نظیرترین نمایشگاه‌های گل و گیاه در شهرشان خواهند بود از همین الان میهمانانتان را برای آن‌روز دعوت کنید. همراه همکارانم تلاش خواهم کرد کار ویژه‌ای ارائه کنیم.
    گزاش اینستاگرامی شهردار مشهدمقدس از دیدار با دو وزیر در تهران

    شهردار مشهدمقدس دوشنبه این هفته به همراه استاندار خراسان رضوی با حضور در پایتخت درجلساتی جداگانه با عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان درباره طرح اطراف حرم مطهر و همچنین اقدامات شهرداری درخصوص مشارکت در ایجاد خانه سلامت شهر با دانشگاه علوم پزشکی مذاکراتی داشته که گزارش کوتاهی از این جلسات را در اینستاگرام شخصی برای استحضار مردم به اشتراک گذاشته است .
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده خامسی در صفحه اینستاگرام خود آورده است: «دیروز در تهران همراه با استاندار محترم دو دیدار کارساز داشتیم، اولی با آقای آخوندی وزیر محترم راه و مسکن و شهرسازی در مورد طرح اطراف حرم و درجهت همساز کردن نظرات و کاهش اختلافات فی مابین. دیگر دیدار با وزیر محترم بهداشت و درمان جناب دکتر هاشمی یک مشهدی دلسوز، برای جانمایی یک شهرک سلامت و بیمارستان یک‌هزار تخت‌خوابی برای شهرمان بود، خبر راه‌اندازی 20 خانه سلامت شهر در مشهد توسط شهرداری و دانشگاه برایش جالب بود و از شهرداری قدردانی کرد.»
    شهردار مشهدمقدس همچنین در ادامه این مطلب به برپایی نمایشگاه گل در اردیبهشت‌ماه اشاره کرده و گفته است: «اما خبر دیگر اینکه 17 اردیبهشت ماه مردم فهیم و قدرشناس مشهد شاهد یکی از بی‌نظیرترین نمایشگاه‌های گل و گیاه در شهرشان خواهند بود از همین الان میهمانانتان را برای آن‌روز دعوت کنید. همراه همکارانم تلاش خواهم کرد کار ویژه‌ای ارائه کنیم.»
    تقی‌زاده با این بیت شعر زیبا حرفهای خودمانیش را با مردم به پایان رسانده است: «آهنگ چمن کن که به کف بهر تو دارد گل ساغر و نرگس قدح لاله و پیاله.»
     

    تعداد بازدید: 139
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر