اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 140
    کد: 149974
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
    رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در نشست صمیمی با مدیران شهری مشهد مقدس:

    وصول مطالبات از دستگاه‌های دولتی اولین اولویت درآمدی شهرداری در سال 97 باشد

    قرار است در کار مشترکی میان شهرداری و شورا، ستاد درآمدهای اقتصادی پایدار تشکیل شود تا از ظرفیت‌های برنامه ششم توسعه و لایحه مدیریت واحد شهری استفاده کنیم.
    وصول مطالبات از دستگاه‌های دولتی اولین اولویت درآمدی شهرداری در سال 97 باشد

    رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بر اولویت قرار دادن وصول مطالبات شهرداری از دستگاه‌های دولتی در سال 97 تاکید کرد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، بتول گندمی در نشست مشترک اعضای شورای شهر با شهردار، معاونین، مدیران مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته شهرداری مشهد مقدس با تشکر از دستاوردهای تلاش 8 ماهه، تصریح کرد: در کمیسیون برنامه و بودجه سه محور اساسی را پیگیری کرده و تاکید داریم که به آن بپردازیم. دستیابی به یک سازمان استراتژی محور در شهرداری اولین محور مورد نظر می‌باشد.
    وی افزود: شهرداری را مکلف کردیم برنامه عملیاتی شهرداری را تدوین کند که اردیبهشت ماه بررسی آنها در کمیسیون تلفیق شورا کلید خواهد خورد.
    گندمی ادامه داد: بازنگری نظام کارانه و ایجاد نظام‌های انگیزشی جدید از دیگر برنامه‌های در دست اقدام این کمیسیون می‌باشد. باید بدنه بدانند سازمان چه می‌‌خواهد زیرا معمولا 5 درصد از پرسنل می‌دانند سازمان چه می‌خواهد و بقیه پرسنل کار روزمره خود را انجام می‌دهند.
    وی بیان کرد: تاکید داریم امسال تا پایان اردیبهشت، اولویت‌بندی طرح‌ها و برنامه‌ها و پروژه‌ها را داشته باشیم و به یک نظام اولویت‌بندی در تمام سطوح طرح‌ها و برنامه‌ها برسیم. درخواست دارم در ارزیابی برنامه، از رفتارهای آرمانی پرهیز کرده و بر اساس واقعیت‌ها حرکت کنیم.
    رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس عنوان کرد: قرار است در کار مشترکی میان شهرداری و شورا، ستاد درآمدهای اقتصادی پایدار تشکیل شود تا از ظرفیت‌های برنامه ششم توسعه و لایحه مدیریت واحد شهری استفاده کنیم.
    گندمی خاطرنشان کرد: مدیریت هزینه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه شود. در بودجه سال 97 تاکید کرده‌ایم بهای تمام شده خدمات که بیشترین حجم قراردادها را به خود اختصاص می‌دهد باید در حوزه‌های مختلف مشخص شود.
    وی گفت: در بخش وصول مطالبات امیدواریم شهرداری این مهم را در دستور کار خود قرار داده و اولین اولویت منابع درآمدی شهرداری در سال جدید این موضوع باشد زیرا تا زمانی که نتوانیم مطالبات خود را از دستگاه های دولتی وصول نماییم این مطالبه مردم از ما خواهد بود.
    رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اذعان کرد: هوشمندسازی هم محور بعدی است که امیدواریم شورای راهبردی در این حوزه شکل بگیرد. محور این کار باید مردم باشند و بتوانیم شهروند هوشمند تربیت کنیم. باید مشخص شود از کجا به کجا می‌خواهیم برویم.
    احمد پورمفردی

     

    تعداد بازدید: 140
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر