اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 109
    کد: 149786
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

    افزایش 100 تومانی بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه جاری/ بهای نقدی بلیت اتوبوس هزار تومان می‌شود

    در سال گذشته برخی از رسانه‌ها اطلاع‌رسانی نادرستی در خصوص افزایش بهای بلیت کردند به گونه‌ای که شهروندان تصور کردند بهای بلیت اتوبوس در سال 96 دو بار افزایش پیدا کرده اما این در حالی بود که مصوبه در سال 96 تصویب شد اما در سال 97 اعمال خواهد شد
    افزایش 100 تومانی بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه جاری/ بهای نقدی بلیت اتوبوس هزار تومان می‌شود

    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از افزایش 100 تومانی بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علی اصغر نیشابوری در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد که در اواخر سال گذشته تصویب شد، از روز شنبه ابتدای اردیبهشت ماه بهای بلیت اتوبوس در بخش سازمانی و خصوصی 100 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
    وی افزود: در این راستا بلیت اتوبوس در بخش سازمانی از 350 تومان به 450 تومان و بخش خصوصی از 400 تومان به 500 تومان تغییر خواهد کرد.
    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین از آنجایی که با افزایش بهای بلیت اتوبوس، هزینه پرداخت نقدی و من‌کارت برابر می‌شود و این در جهت خلاف سیاست گسترش پرداخت الکترونیک است، لذا از ابتدای اردیبهشت ماه پرداخت نقدی بلیت اتوبوس از 500 تومان به هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
    نیشابوری ادامه داد: این افزایش پرداخت بهای نقدی بلیت اتوبوس نه برای درآمدزایی، بلکه برای سوق پیدا کردن شهروندان به سمت پرداخت‌های غیرنقدی است.
    وی گفت: برابر با مصوبه اولیه شورای اسلامی شهر در سال 94، مقرر شد شهروندانی که از من‌کارت استفاده نمی‌کنند مشمول یارانه اعطایی از شهرداری نشوند و بهای تمام شده بلیت را پرداخت کنند که براساس این مصوبه باید پرداخت نقدی از سال 94 تا 96 به ترتیب 650، 800 و 1000 تومان شود.
    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در سال گذشته برخی از رسانه‌ها اطلاع‌رسانی نادرستی در خصوص افزایش بهای بلیت کردند به گونه‌ای که شهروندان تصور کردند بهای بلیت اتوبوس در سال 96 دو بار افزایش پیدا کرده اما این در حالی بود که مصوبه در سال 96 تصویب شد اما در سال 97 اعمال خواهد شد.
    نیشابوری اضافه کرد: با این حال در سال جاری به غیر از ابتدای اردیبهشت ماه، افزایش بلیت اتوبوس نخواهیم داشت.
    فرزانه نثاری

    تعداد بازدید: 109
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر