اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 121
    کد: 149373
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
    در سال 96 محقق شد:

    جذب نزدیک به 100 درصدی درآمد در منطقه شش

    شهردار منطقه شش از جذب نزدیک به 100 درصد درآمدی منطقه در سال 96خبر داد
    جذب نزدیک به 100 درصدی درآمد در منطقه شش

    شهردار منطقه شش از جذب نزدیک به 100 درصد درآمدی منطقه در سال 96خبر داد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 مشهد، حجت‌اله حیدری با اعلام این خبر گفت: اداره کلان شهری مانند مشهد مقدس پیش از هر چیز نیازمند درآمدهای پایدار و مطمئن است تا به واسطه آن رونق، عمران و آبادانی شهر محقق شود که این مهم در مناطق کم برخوردار و حاشیه ای همتی مضاعف و تلاشی دوچندان می طلبد.
    وی ادامه داد: خوشبختانه منطقه 6 با وجود قرار داشتن در حاشیه شهر، در سال 96 روند مثبتی در جذب درآمد و تحقق بودجه داشته است و نزدیک به 100 درصد از بودجه مصوب برای این منطقه محقق شده است.
    شهردار منطقه شش با اشاره به ارتقا شش رتبه ای منطقه در 4 ماه گذشته خاطر نشان کرد: در حال حاضر منطقه در رتبه سوم درآمدی درمیان مناطق 13 گانه شهرداری مشهد قرار گرفته که این مهم حاصل، برنامه ریزی‌های دقیق، تعهد و تخصص مدیران و کارشناسان این حوزه و مهمتر از همه همیاری و مشارکت شهروندان است که بی‌شک شایسته تقدیر و تشکر است.
    وی تاکید کرد: حسن همجواری با بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)، پتانسیل ویژه ای به منطقه بخشیده است و به لحاظ ساختاری ظرفیت‌های خوبی برای ارائه به سرمایه گذاران در این منطقه وجود دارد که این منطقه در تلاش است با جذب سرمایه‌گذاری در این محدوده درآمد های با ثبات تری را برای منطقه رقم بزند.

    تعداد بازدید: 121
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر