اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 277
    کد: 148476
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهدمقدس در نشست پایان سال معاونت خبر داد:

    تایید نهایی چارت سازمانی شهرداری مشهد در وزارت کشور/ معاونت برنامه‌ریزی، قطب‌نمای شهرداری است

    در حوزه آمار نیز موضوع اصلی ما شاخص‌هاست. در حال حاضر در شهرداری مشهد شاخص‌ها با هم انطباق ندارد و یکپارچگی شاخص نداریم. زبان مشترک برنامه‌های ما شاخص‌ها هستند که باید یکسان‌سازی شود.
    تایید نهایی چارت سازمانی شهرداری مشهد در وزارت کشور/ معاونت برنامه‌ریزی، قطب‌نمای شهرداری است

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهدمقدس از تایید نهایی چارت سازمانی شهرداری در وزارت کشور خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، شهریار آل شیخ در مراسم پایان سال معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری که با حضور شهردار مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری دستگاهی پرکار است اما این انبوه کار مرا نگران می‌کند که در امور جاری غرق نشده و از خلاقیت و برنامه‌ریزی غافل نشویم.
    وی افزود: طی چند ماه گذشته کارهای زیادی در حوزه برنامه‌ریزی صورت گرفته است که در قالب عکس یادگاری نمی‌گنجد به همین سبب معمولا کارهای انجام شده در این حوزه مغفول مانده و به چشم نمی‌آید.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهدمقدس ادامه داد: سال آینده را با برنامه ۴ ساله جدید آغاز خواهیم کرد که تدوین این برنامه در حال اتمام است و بودجه سال ۹۷ نیز بر اساس همین برنامه نوشته شده است.
    آل شیخ اذعان کرد: روز گذشته آخرین بخش‌‌های چارت سازمانی جدید شهرداری مشهد در وزارت کشور تایید شد و به این ترتیب سال آینده را با چارت تفصیلی جدید در شهرداری مشهد آغاز می‌کنیم.
    وی با اشاره به تایید بیش از 3 هزار و ۸۰۰ پست در چارت جدید توسط وزارت کشور، عنوان کرد: با وضعیت موجود 11 هزار و ۳۵۰ نفر در شهرداری مشهد مشغول فعالیت بوده و عملا ۱۵ هزار نفر به صورت مستقیم در شهرداری مشهد و مناطق از شهرداری حقوق دریافت می‌کنند و پشت میزنشین هستند.
    آل شیخ گفت: ساختار نیروی انسانی و قراردادها را در سال آینده ساماندهی می‌کنیم.
    وی با اشاره به اینکه در حوزه مطالعات کارهای جدیدی با نظام جدید در دست انجام است، ادامه داد: در حوزه آمار نیز موضوع اصلی ما شاخص‌هاست. در حال حاضر در شهرداری مشهد شاخص‌ها با هم انطباق ندارد و یکپارچگی شاخص نداریم. زبان مشترک برنامه‌های ما شاخص‌ها هستند که باید یکسان‌سازی شود.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهدمقدس افزود: در حوزه فاوا نیز یکپارچگی سامانه‌ها را پیگیری می‌کنیم. همچنین با توسعه زیرساخت‌ها به‌دنبال چند برابر کردن درآمدها در این حوزه هستیم.
    آل شیخ اذعان کرد: ما قطب‌نمای شهرداری هستیم که باید راه درست را به سایر حوزه‌ها نشان دهیم. مجموعه مدیریت شهری می‌تواند در اقتصاد شهر تاثیرگذار باشد و آینده شهر و اقتصاد آن به مجموعه تصمیمات مدیریت شهری بستگی دارد.
    لازم به ذکر است؛ در این دیدار، مدیران حوزه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌هایشان پرداختند.
    احمد پورمفردی

    تعداد بازدید: 277
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر