اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 107
    کد: 148064
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

    اختصاص بودجه 896 میلیارد تومانی برای احداث خطوط مترو در سال 97 / سرعت گرفتن احداث پارکینگ‌های عمومی با اختصاص بودجه 127 میلیارد تومانی در سال آینده

    شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، با یک میلیارد تومان افزایش، بودجه خرید اتوبوس در سال آینده را به 121 میلیارد تومان افزایش داد.
    اختصاص بودجه 896 میلیارد تومانی برای احداث خطوط مترو در سال 97 / سرعت گرفتن احداث پارکینگ‌های عمومی با اختصاص بودجه 127 میلیارد تومانی در سال آینده

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس از اختصاص بودجه 896 میلیارد تومانی برای احداث خطوط قطار شهری در سال 97 خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ با اعلام این خبر در تشریح عمده هزینه‌های عمرانی و توسعه‌ای پیش‌بینی شده برای شهر مشهد در بودجه سال 97 شهرداری، افزود: بیشترین سهم از بودجه عمرانی شهر در سال آینده به احداث خطوط مترو اختصاص دارد. بودجه پیشنهادی شهرداری در این ردیف، 669 میلیارد تومان بود که به افزایش بیش از 200 میلیارد تومانی در شورای اسلامی شهر به رقم 896 میلیارد تومان رسید.
    وی ادامه داد: همچنین در سال آینده، 337 میلیارد تومان برای احداث پارک و کمربند سبز اختصاص داده شده است که رقم پیشنهادی شهرداری در این حوزه 234 میلیارد تومان بود.
    اختصاص 127 میلیارد تومان برای احداث پارکینگ در سال 97 در مشهد
    آل شیخ با اشاره به پیشنهاد و تصویب بودجه 127 میلیارد تومانی جهت احداث پارکینگ‌های عمومی در سال 97، عنوان کرد: شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، با یک میلیارد تومان افزایش، بودجه خرید اتوبوس در سال آینده را به 121 میلیارد تومان افزایش داد.
    وی تصریح کرد: در حوزه احداث کمربندی، خیابان‌‌های اصلی، فرعی و اجرای آسفالت نیز نظر شورای اسلامی شهر و شهرداری بر اختصاص مبلغ 141 میلیارد تومان بودجه در این خصوص در سال آینده قرار گرفت.
    توسعه زیرساخت‌های شهر هوشمند با اختصاص 40 میلیارد تومان
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس بیان کرد: همچنین با تصویب شورای اسلامی شهر، 48 میلیارد تومان به احداث سالن‌های ورزشی و فرهنگسراها و 40 میلیارد تومان نیز به توسعه زیرساخت‌های شهر هوشمند در سال 97 اختصاص یافت.
    آل شیخ با اشاره به پیش‌بینی مبلغ 35 میلیارد تومانی برای احداث مسیل و کانال در سطح شهر، افزود: در سال آینده مبلغ 37 میلیارد تومان نیز از سوی شهرداری مشهد جهت خرید تجهیزات کنترل ترافیک اختصاص می‌یابد.
    وی خاطرنشان کرد: علاوه بر پیش‌بینی مبلغ 21 میلیارد تومانی برای احداث ایستگاه‌ و خرید تجهیزات آتش‌نشانی، 9 میلیارد تومان برای احداث پیاده‌روهای سطح شهر و همچنین 6 میلیارد تومان نیز برای اجرای المان‌های هنری طی سال 97 در شهر مشهد اختصاص یافت.
    احمد پورمفردی

    تعداد بازدید: 107
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر