اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 71
    کد: 137204
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در بازدید مدیران استانی و شهری از مرکز کنترل ترافیک مطرح کرد؛

    عدم پرداخت کامل سهم شهرداری از جرائم تخلفات راهنمایی و رانندگی

    همچنین 270 مورد سیستم فرماندهی نیز در اختیار این سازمان قرار دارد که 180 مورد آن هوشمند است.
    عدم پرداخت کامل سهم شهرداری از جرائم تخلفات راهنمایی و رانندگی

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از عدم پرداخت کامل سهم شهرداری از جرائم تخلفات راهنمایی و رانندگی گلایه کرد و گفت: این مبحث از سوی مسئولان مزبور باید مورد توجه قرار گیرد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سیدمهدی امامی میبدی در جریان بازدید مسئولان استانی و شهری از اتاق مدیریت بحران شهر و مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به شمار دوربین‌هایی که در حال حاضر در سطح شهر مشهد فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: هم‌اکنون 350 مورد دوربین نظارت تصویری در شهر فعال هستند، که به صورت شبانه‌روزی فضای شهر را رصد می‌کنند.
    وی همچنین از فعالیت 110 دستگاه دوربین ثبت تخلفات در این شهر خبر داد و ادامه داد: این دوربین‌ها شامل دوربین‌های ثبت ورود خودروها به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد، ثبت تخلفات ناشی از عبور خودروها از چراغ قرمز، ثبت میانگین سرعت در بولوار وکیل آباد و ثبت تخلفات در مسیرهای ویژه اتوبوس‌ها است.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد متذکر شد: همچنین 270 مورد سیستم فرماندهی نیز در اختیار این سازمان قرار دارد که 180 مورد آن هوشمند است.
    امامی با اشاره به ارتباط بسیار خوب و نزدیک دستگاه‌های حاضر در مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد مقدس عنوان کرد: به طور مثال در سال گذشته بیش از 5 هزار موج سبز تنها برای اورژانس‌های شهر انجام شد.

    تعداد بازدید: 71
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر