چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ ۹۱۱
طبقه بندی: برگزیده
چچ
2obZh9in2LHYqtmGINin2LIg2YXYudin2YjZhtmK2YYg2YXYp9mE2Yog2Ygg2KfYr9in2LHZiiDYs9in2LLZhdin2YYg2YfYp9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LnYp9ix2YHZhyDYtNiv2YbYrw==

با حضور معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

چهارتن از معاونین مالی و اداری سازمان های شهرداری معارفه شدند

معاونان مالی و اداری سازمان ها ضمن تعامل با مدیران خود باید نقش هماهنگی بین بخشی وایجاد هم افزایی بیشتر بین بخش های مختلف را نیز ایفا کنند هرچند که کار سختی است اما باید مورد توجه قرارگیرد.

طی مراسمی، جمعی از مدیران مالی و اداری سازمان های شهرداری مشهد تکریم و معارفه شدند.
به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در این مراسم که با حضور مدیران عامل سازمان های پایانه های مسافربری، فاوا، حمل ونقل بار درون شهری و شرکت توسعه و عمران هفت حوض و جمعی از مدیران حوزه مالی شهرداری مشهد برگزارشد، گفت: روال انتخاب معاونین مالی با کمک گرفتن از مدیران باسابقه و قدیمی حوزه مالی شهرداری برای شناسایی افراد توانمند و متعهد و تایید پاکدستی آنها توسط کمیته ای متشکل از گزینش، حراست و بازرسی بوده است.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: با اشاره به این که امیدواریم مدیران جدید در سازمان های مربوطه موفق باشند، افزود: تاکید ویژه ما توجه به مصوبات و بخش نامه های حوزه مالی و شورای اسلامی شهر است که باید رعایت شود.
وی ادامه داد: معاونان مالی و اداری سازمان ها ضمن تعامل با مدیران خود باید نقش هماهنگی بین بخشی وایجاد هم افزایی بیشتر بین بخش های مختلف را نیز ایفا کنند هرچند که کار سختی است اما باید مورد توجه قرارگیرد.
گفتنی است، در این مراسم محمدهادی سخن سنج، عارف عباسی، مهدی واثقی و علی تقوی تکریم و محمد اکبری به عنوان معاون مالی اداری سازمان حمل ونقل باردرون شهری، محسن میرمحمدی به عنوان معاون مالی اداری شرکت گردشگری و توسعه هفت حوض، عارف عباسی به عنوان معاون مالی اداری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهدی واثقی نیز به عنوان معاون مالی اداری پایانه های مسافربری شهرداری مشهد معارفه شدند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3877879778544
Qt: 2.5593903064728