دوشنبه, ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۷:۱۲ ۳۳
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
چچ
2KrZhdiv2YrYryDYqtiu2YHZitmBINm+2LHYr9in2K7YqiDZhtmC2K/ZiiDYudmI2KfYsdi2INio2YfYsdmH4oCM2KjYsdiv2KfYsdmKINiv2KfYptmF

مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد خبر داد:

تمدید تخفیف پرداخت نقدی عوارض بهره‌برداری دائم

مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد گفت: شورای شهر در ۲۳ خرداد و ۲۹ مرداد به شهرداری این اجازه را داد که به املاکی که دارای سابقه مجوز بهره‌برداری موقت هستند و درخواست دریافت مجوز بهره‌برداری دائم را دارند، تخفیف پرداخت نقدی عوارض بهره‌ برداری دائم را تا پایان شهریور امسال از ۱۴ درصد به حداکثر ۳۵ درصد افزایش دهد که این مجوز تا پایان دی ماه تمدید شده است.


به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی مشهد، محمود‌ برهانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: برای کسانی که سابقه مجوز بهره‌‌برداری موقت و درخواست پروانه دائم دارند نیز تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.


وی‌ ادامه داد: شورای شهر در ۲۳ خرداد و ۲۹ مرداد به شهرداری این اجازه را داد که به املاکی که دارای سابقه مجوز بهره‌برداری موقت هستند و درخواست دریافت مجوز بهره‌برداری دائم را دارند، تخفیف پرداخت نقدی عوارض بهره‌‌برداری دائم را تا پایان شهریور امسال از 14 درصد به حداکثر ۳۵ درصد (براساس مبلغ عوارض و به‌ صورت پلکانی) افزایش دهد.


مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد بیان کرد: درحال حاضر این مجوز تا پایان دی تمدید شده است و از آنجا که به ‌احتمال زیاد این مصوبه و مجوز دوباره تمدید نخواهد شد، شهروندان و مالکان چنین املاکی از این فرصت برای تبدیل مجوزهای بهره‌ برداری موقت خود به دائم و همچنین تعیین ‌تکلیف وضعیت ملکشان استفاده کنند.

آدرس کوتاه شده: