شنبه, ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۵۸ ۸۱
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
  • حوزه معاونت
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/Yp9ix2KfZiiDYuNix2YHZitiqINmF2KfZhNmKINio2LPZitin2LEg2K7ZiNio2Yog2KfYs9iq

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در نشست با شهردار منطقه 8:

شهرداری مشهد دارای ظرفیت مالی بسیار خوبی است

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد دارای پتانسیل مالی بسیار خوبی است، از این رو باید به دنبال فرصت‌های مالی مناسب در شهر باشیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، محمدرضا مومنی در نشست با شهردار منطقه 8 مشهد، اظهار کرد: شهر مشهد دارای پویایی بسیاری است و نیاز به موتوری متحرک برای افزایش اقدامات دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری مشهد دارای ظرفیت‌های مالی بسیاری است، ادامه داد: از این رو باید به دنبال فرصت‌های مالی مناسب در شهر باشیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد افزود: ما تا پایان سال جاری تنها 4 ماه فرصت داریم. آذر ماه برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بنابراین باید از کارگزاران کمک بگیریم.

مومنی با بیان اینکه مشکلات موجود در منطقه 8 بسیار است، تصریح کرد: پتانسیل بازگشایی پادگان مجاور خیابان فیاض‌بخش در این منطقه فرصت خوبی برای شهرداری منطقه به منظور تامین منابع مالی می‌باشد و می تواند منطقه را به شکوفایی برساند.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات ماهانه در خصوص مشکلات و رفع موانع این منطقه، اضافه کرد: همچنین در خصوص اراضی موجود در منطقه زکریا نیز باید با دادستانی هماهنگی‌هایی صورت گیرد تا بتوانیم مجوزات لازم را اخذ کنیم.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1199111938477
Qt: 2.0715129375458