شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۱۴ ۵۳
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
چچ
2YjYp9mD2LPZitmG2KfYs9mK2YjZhiAxOCDZh9iy2KfYsSDZhtmB2LEg2KfYsiDZg9in2LHZg9mG2KfZhiDYr9ixINmF2LHZg9iyINiq2KzZhdi52Yog2LTZh9mK2K8g2LnZhNmK2YXYsdiv2KfZhtmK

به همت مراکز پزشکی شهرداری مشهد انجام شد؛

واکسیناسیون 18 هزار نفر از کارکنان در مرکز تجمعی شهید علیمردانی

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهدمقدس از واکسیناسیون بیش از 18 هزار نفر از کارکنان شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، داود همتیان با اشاره به اینکه طرح واکسیناسیون کارکنان از فروردین‌ماه سال جاری آغاز شد که تا پایان شهریورماه ادامه داشت، افزود: از ابتدای شروع فرآیند ثبت‌نام، تمامی کارکنان بدون در نظر گرفتن رابطه استخدامی با هماهنگی رابط رفاهی مجموعه خود جهت انجام واکسیناسیون به این مدیریت معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در فاز اول این طرح بالغ بر 16هزار دوز واکسن تزریق شده است، ادامه داد: در این مرحله نیروهای خدماتی، نقلیه، حفاظت فیزیکی، پاکبان، فضای سبز، اتوبوسران و مینی‌بوس‌ران، تاکسیران، عوامل اجرایی نظارت بر ساخت و سازها، راهبران قطارشهری، دفاتر تسهیلگری و ... که بیشترین مواجهه با ارباب رجوع را داشتند، واکسینه شدند.

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهدمقدس اظهار کرد: در فاز دوم این پروژه نیز سایر نیروهای شهرداری مشهد جهت دریافت واکسن معرفی شدند که در مجموع بیش از 18هزار نفر از پرسنل طبق هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز تجمعی شهید علیمردانی (کارکنان شهرداری) زیرنظر درمانگاه شماره 3 مورد واکسیناسیون قرار گرفتند.

آدرس کوتاه شده: