دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱ ۱۲۱
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
  • حوزه معاونت
چچ
2YLYp9im2YUg2YXZgtin2YXZiiDYtNmH2LHYr9in2LEg2K/YsSDYp9mF2YjYsSDYsNmK4oCM2K3Ys9in2KjZiiDYqNmHINmF2LnYp9mI2YYg2YXYp9mE2Yog2Ygg2b7YtNiq2YrYqNin2YbZiiDYqtmG2YHZitiwINi02K8=

به درخواست شهردار جهان‌شهر مشهد الرضا(ع) و با تصویب شورای اسلامی شهر؛

قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی تنفیذ شد

به درخواست شهردار جهان‌شهر مشهد الرضا(ع) و با تصویب شورای اسلامی شهر، قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی شهرداری تنفیذ شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، سیدعبدالله ارجائی، شهردار جهان‌شهر مشهد الرضا(ع)، در نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس و در دفاع از لایحه دو فوریتی تنفیذ قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی، گفت: گردش مالی شهرداری حجم بالایی دارد که امور ذی‌حسابی آن امر زمان‌بری است و باتوجه به این موضوع شهردار به تنهایی زمان این کار را ندارد.

وی اضافه کرد: برهمین اساس درخواست تنفیذ قائم مقامی این امر را طبق سنوات گذشته به معاون مالی و پشتیبانی داریم که بر اساس قانون باید با رای اعضای شورا محقق شود.

شهردار جهان‌شهر مشهد الرضا(ع) با اشاره به اینکه امیدوارم آقای مومنی، معاون مالی و پشتیبانی با این حق بتوانند وظایف خودشان را راحت‌‎تر انجام دهند، ادامه داد: البته این مسأله از شهردار در امور ذی‌حسابی سلب مسئولیت نخواهد کرد و وظیفه نظارتی انجام خواهد شد.

پس از بحث و بررسی و با رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر این لایحه دو فوریتی به تصویب رسیده و قائم مقامی شهردار در امور ذی‌حسابی به معاون مالی و پشتیبانی تنفیذ شد.

آدرس کوتاه شده: