یکشنبه, ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۲ ۹۷
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
  • حوزه معاونت
چچ
2KrZhNin2LQg2YXZiuKAjNmD2YbZitmFINiv2LEg2b7Yp9mK2KfZhiDYrtiv2YXYqtiMINi02LHZhdmG2K/ZhyDYstin2KbYsdin2YYg2Ygg2YXYrNin2YjYsdin2YYg2YXYtNmH2K/Yp9mE2LHYttinKNi5KSDZhtio2KfYtNmK2YU=

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در مراسم معارفه خود:

تلاش می‌کنیم در پایان خدمت، شرمنده زائران و مجاوران مشهدالرضا(ع) نباشیم

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با بیان اینکه ما پیشانی جمهوری اسلامی ایران در شهر مشهد هستیم، گفت: از خداوند می‌خواهم بنده به عنوان یک عضو کوچک از این مجموعه بتوانم طوری خدمت کنم که در زمان پایان خدمت خود شرمنده همکاران، زائران و مجاوران مشهدالرضا(ع) نباشم.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، محمدرضا مومنی در آیین تکریم و معارفه معاون مالی و پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی و تعاملات حوزه شهردار مشهد که با حضور شهردار مشهد، معاونین شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: مشهد به دلیل وجود حرم مطهر رضوی (ع) شهر ویژه‌ای است.

وی ادامه داد: شهر مشهد یکی از شهرهایی است که سالی یکبار میزبان مقام معظم رهبری هستیم. باید با نوع خدمتی که در شهر مشهد انجام می‌شود، زمینه شادی دل مقام ولایت را ایجاد کنیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد ضمن آرزوی توفیق برای معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، بیان کرد: ما پیشانی جمهوری اسلامی ایران در شهر مشهد هستیم. از خداوند می‌خواهم بنده به عنوان یک عضو کوچک از این مجموعه بتوانم طوری خدمت کنم که در زمان پایان خدمت خود شرمنده همکاران، زائران و مجاوران مشهدالرضا(ع) نباشم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: