یکشنبه, ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۷ ۹۰
طبقه بندی:
  • خبر
  • برگزیده
  • حوزه معاونت
چچ
2LbYsdmI2LHYqiDZh9mF2q/Ysdin2YrZiiDYqNmK2YYg2YXYudin2YjZhtiqINmF2KfZhNmKINmIINio2LHZhtin2YXZh+KAjNix2YrYstmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9iv

در آیین تکریم و معارفه معاون مالی و پشتیبانی شهرداری تاکید شد؛

ضرورت همگرایی بین معاونت مالی و برنامه‌ریزی شهرداری مشهد

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ضرورت انجام فعالیت‌های یکپارچه در حوزه‌های ستادی و پشتیبانی شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخودار است و امید داریم در دوره ششم مدیریت شهری همگرایی معاونین مالی و پشتیبانی و اقتصادی و برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی را شاهد باشیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در آیین تکریم و معارفه معاون مالی و پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی و تعاملات حوزه شهردار مشهد که با حضور شهردار مشهد، معاونین شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه کاری و راهبردی در شهرداری مشهد؛ درایت، تدبیر و مدیریت علمی جز اصول اصلی است.

وی ادامه داد: در مشهد ما خادم امام رضا (ع) هستیم؛ با توجه به سفر 30 میلیون زائر به صورت سالیانه به مشهد، در تراز جهانی قرار داریم در حوزه مالی و پشتیبانی در همین تراز نیز باید مسائل را مدیریت کنیم.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: ضرورت انجام فعالیت های یکپارچه در حوزه های ستادی و پشتیبانی شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و امید داریم در دوره ششم مدیریت شهری همگرایی معاونین مالی و پشتیبانی و اقتصادی و برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی را شاهد باشیم.

حسامی با بیان اینکه هم راستایی حوزه مالی و برنامه ریزی می تواند در پیشبرد اهداف ما را یاری کند، تاکید کرد: طرح کنترل پرداخت پیمانکاران جهت جلوگیری از ایجاد رانت بسیار اهمیت دارد. همچنین متعادل کردن کدهای اشخاص با کدهای نوسازی و قراردادی یکی از برنامه‌های ویژه حوزه معاونت مالی و پشتیبانی است که مهندس مومنی باید به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

حوزه مالی بخش دشواری است

در ادامه نیز موسی‌الرضا حاجی بگلو، سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه، عنوان کرد: فعالیت در حوزه مالی بسیار دشوار است. لحظه‌ای که به امضای 150 هزار چک در طی دو سال و نیم در شهرداری فکر می‌کنم؛ حجم کاری این بخش به چشم می‌خورد. این اقدام در دوره دکتر خواجه نائینی بدون مشکل حل شده که قابل تقدیر است.

وی ضمن آرزوی توفیق برای معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، اضافه کرد: همچنین برای مهندس مومنی نیز آرزوی موفقیت دارم تا به عنوان خادم در خدمت رسانی به زائرین و مجاورین امام رضا (ع) موفق عمل کنند.

سید ابراهیم علیزاده، رییس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد نیز در بخش دیگری از این جلسه با تشکر از زحمات دکتر خواجه نائینی و ضمن آرزوی توفیق برای مهندس مومنی، ادامه داد: ظرفیت شهرداری مشهد، بسیار بالا بوده و به عنوان یک ابر سازمان است. اگر در هر بخش از این ابر سازمان غفلتی صورت گیرد و فضا را مراقبت نکند، اتفاقات جبران ناپذیری رخ می دهد.

به گفته وی، امسال، سال سختی است و امید داریم با تعاملات با مجلس به سمت و سویی برویم که حقی از مردم ضایع نشود.

علیزاده با اشاره به 300 میلیارد تومان هزینه جاری شهری، عنوان کرد: انتظار داریم دوستان با تلاش و جدیت اقدامات خود را انجام دهند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2211712201436
Qt: 0.7969491481781