دوشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ۲۶
طبقه بندی: برگزیده
چچ
شهروندان از فرصت تخفیف 20 درصدی برای پرداخت بدهی های خود استفاده کنند

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

شهروندان از فرصت تخفیف 20 درصدی برای پرداخت بدهی های خود استفاده کنند

رسم دیرینه ای در شهرداری مشهد وجود دارد که هر ساله در ایام پایانی سال و به بهانه دهه مبارک فجر و پایان سال شمسی تخفیفاتی برای پرداخت بدهی های نقدی شهروندان درخصوص دریافت پروانه، پایانکار، عوارض کسب و کار، آتش نشانی و.. درنظر گرفته می شود.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به پویش شهر بیست تاکید کرد: شهروندان از فرصت تخفیف 20 درصدی برای پرداخت بدهی های خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی، رضاخواجه نائینی در این خصوص گفت: رسم دیرینه ای در شهرداری مشهد وجود دارد که هر ساله در ایام پایانی سال و به بهانه دهه مبارک فجر و پایان سال شمسی تخفیفاتی برای پرداخت بدهی های نقدی شهروندان در خصوص دریافت پروانه، پایانکار، عوارض کسب و کار، آتش نشانی و.. درنظر گرفته می شود.

وی افزود: امسال نیز با تصویب شورای اسلامی شهر مشهد 20 درصد تخفیف برای پرداخت نقدی این بدهی ها درنظر گرفته شده است که باعث ایجاد رونق درصنعت ساختمان شده وبه توسعه شهرو تکمیل پروژه های عمرانی کمک می کند.

خواجه نائینی اضافه کرد: از شهروندان عزیز درخواست می شود تا از این فرصت و تخفیف 20درصدی که از 12 بهمن تا 15 اسفند ارائه خواهد شد استفاده کنند.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به این که هرسال قیمت منطقه ای که یکی از آیتم های محاسبه صدورپروانه و... است از سوی اداره کل دارایی براساس نرخ تورم افزایش پیدا می کند ادامه داد: لذا استفاده ازطرح تشویقی و تخفیف 20 درصدی درنظرگرفته شده می تواند مزایای خوبی برای شهروندان نسبت به سال آینده داشته باشد.