۱۳۹۴/۰۷/۰۵ ۱۴:۱۵ ۱۳۲۶
طبقه بندی:
چچ
بخشودگی جرائم و تخفیف عوارض نوسازی و عمران شهری

جرایم معوقات نوسازی و عمران شهری بخشیده شده و . . .

تمامی جرایم معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) ، و همچنین 50% جرایم مذکور برای سایر شهروندان بخشیده شد.

متن خبر:

 مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از مصوبه مساعدتی ویژه شورای اسلامی شهر برای شهروندان در پرداخت حقوق شهرداری خبر داد.

محمدرضا بختیاری مدیر درآمدهای عمومی شهرداری با اعلام خبر بخشودگی 50 درصدی جرایم معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری گفت: در این مصوبه که درحال طی مراحل قانونی برای اجرایی شدن است 50 درصد جرایم معوقات نوسازی و عمران شهری برای عموم شهروندان بخشیده شده است، و برای شهروندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و مددجویان بهزیستی نیز در صورت پرداخت معوقات، تمام جرایم بخشوده می گردد.

وی همچنین با اشاره به طرح های مساعدتی ویژه خانواده ایثارگران گرانقدر گفت: کلیه ایثارگران عزیز اعم از جانبازان با درصد جانبازی 25 درصد و بیشتر، آزادگان محترم و نیز خانواده معظم شهدا شامل پدر، مادر، همسران و فرزندان شهیدان نیز در صورت تسویه حساب معوقات از پرداخت جرایم معاف می باشند.

مدیر درآمدهای عمومی شهرداری در ادامه از 20 درصد جایزه خوش حسابی همشهریانی که بدهی خود را در سال جاری بابت عوارض نوسازی و عمران شهری، بهای خدمات پسماند و آتش نشانی (به استثناء مراکز پر زباله و اقامتی) پرداخت و تسویه نمایند به عنوان بخشی دیگر از این جوایز یاد کرد و اظهار داشت، همشریانی که بدهی خود را تا پایان دی ماه پرداخت نمایند مشمول این جایزه 20 درصدی خواهند شد.

وی افزود: در بخش عمران شهری این جایزه به صورت 10 درصد جایزه مقرر در قانون نوسازی و عمران شهری و 10 درصد جایزه برای تسویه حساب کامل در سال 94 است.

مدیر درآمدهای عمومی شهرداری با تاکید بر اینکه پس از صدور قبوض معوقه، شهروندان گرامی تنها تا پایان دی ماه سال جاری زمان دارند از این جوایز خوش حسابی بهره مند گردند اعلام کرد: چنانچه به هر دلیل قبوض صادره تا پایان سال 94 توسط مؤدی پرداخت نشده یا منجر به تسویه حساب کامل نشود همه بخشودگی های اعطایی لغو می گردد.

 

 

منبع: