چهارشنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۸:۴۷ ۴۴
طبقه بندی: برگزیده
چچ
دیدار مدیرکل امور مالی شهرداری مشهد و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان

دیدار مدیرکل امور مالی شهرداری مشهد و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان

در دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با مدیرکل امور مالی و ذیحساب شهرداری مشهد بر همکاری های دو مجموعه در حوزه های تامین مالی پروژه ها و اقدامات مشترک سازمان و شهرداری مشهد تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، احمد صالح آبادی دراین جلسه با بیان اینکه ما سازمان همیاری را جدا از شهرداری نمی دانیم، افزود: تلاش داریم بر اساس ضوابط و قراردادهای بین دو مجموعه، تامین های مالی برای پروژه ها و همکاری های فی مابین انجام شود.


مدیرکل امور مالی شهردای مشهد با اشاره به تلاش بخش در جهت برنامه ریزی و اتخاذ رویه های متمرکز در مراودات مالی سازمان همیاری و شهرداری مشهد، ادامه داد: تامین مناسب منابع مالی می تواند سازمان همیاری را به عنوان یک بازوی حمایتی و پشتیبانی در ارائه خدمات به شهرداری، مناطق و سازمان های وابسته در مسیر پیشرفت مدیریت شهری در مشهد توانمند تر سازد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان نیز که با همراهی تعدادی از مدیران این سازمان در این دیدار حضور یافته بود، گفت: به عنوان سازمانی از بدنه شهرداری ه اتلاش داریم با استفاده از منابع موجود بهترین خدمات را به شهرداری مرکز، مناطق و سازمان های وابسته ارائه دهیم.


وی با اشاره به مراودات کاری و مالی انجام شده و در حال انجام با شهرداریهای مناطق و سازمان های وابسته به شهرداری مشهد افزود: امیدواریم در سایه تعامل و ایجاد سازوکارهای مالی مناسب بین سازمان همیاری و شهرداریها بتوانیم به نحو مطلوبتری به خدمات دهی لازم را در حوزه های مور نیاز شهرداری مشهد و مناطق و سازمانهای وابسته داشته باشیم.