شنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۳:۴۸ ۱۱۳۰
طبقه بندی:
چچ
آزمون استخدام سازمان آتش نشانی برگزار می شود

آزمون استخدام سازمان آتش نشانی برگزار می شود

معاون اداری و مالی شهرداری از استخدام شهرداری مشهد جهت سازمان آتش نشانی خبر داد .

معاون اداری و مالی شهرداری از استخدام شهرداری مشهد جهت سازمان آتش نشانی خبر داد .
وی گفت : براساس مجوزی که از وزارت کشور دریافت شده است و برای تامین کمبود نیروی انسانی سازمان آتش نشانی آزمونی در اول خرداد ماه 94 برگزار خواهد شد . وی افزود اطلاعیه چگونگی و شرایط ثبت نام داوطلبان از تاریخ 1/2/94 به مدت 3 روز در روزنامه های خراسان، قدس و شهرآرا چاپ می شود و متقاضیان می توانند برای اطلاعات بیشتر به درگاه الکترونیکی emp.mashhad.ir مراجعه نمایند .
انتظاری افزود : ثبت نام از طریق سامانه مذکور انجام می شود و نیازمند مراجعه حضوری نیست و هر یک از متقاضیان ضمن ثبت نام اینترنتی مدارک لازم خود را نیز از همان طریق ارسال خواهند داشت .
نامبرده گفت : آزمون دو مرحله است و ابتدا آزمون علمی برگزار و از بین واجدان شرایط ، حداکثر سه برابر ظرفیت مورد نیاز برای انجام تست های عملی و تربیت بدنی دعوت خواهد شد .
انتظاری افزود : در این استخدام با توجه به شرایط کاری آتش نشانی ، انسانی می تواند شرکت نماید که حداقل های لازم به لحاظ تحصیلی ، لحاظ سنی و آمادگی جسمانی داشته باشند .
معاون اداری و مالی درخصوص زمان به کارگیری نیروهای مذکور گفت : پذیرفته شدگان نهایی بعد از طی فرایند های دوره ای و اعلام نظر گزینش در دو مرحله به کارگیری می شود . تعدادی از آنها در شش ماهه دوم سال 1394 کار خود را در سازمان آتش نشانی شروع می کنند و مابقی در سال 1395 در سازمان مزبور به آغاز به کار خواهند نمود .
وی در مورد نیروهای شرکتی و مشغول به کار در سازمان آتش نشانی گفت این افراد نیز برای ادامه فعالیت و تبدیل وضعیت استخدامی خویش باید در آزمون ورودی و استخدامی شرکت نمایند .
انتظاری گفت : تمامی داوطلبان برای دریافت جزئیات بیشتر شرکت در آزمون و سایر اقدامات بعدی و دریافت پاسخ سوالات دیگر می توانند به سامانه و پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مراجعه داشته باشند .