4°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 118
    کد: 147487
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد:

    شیشه عمر بودجه سال 97 شهرداری در دست املاک و مستغلات است

    طبق بودجه سال آینده شهرداری مشهد باید 1300 میلیارد تومان گردش مالی مستقیم از حوزه املاک و مستغلات وجود داشته باشد لذا این به معنای گردش مالی 5000 میلیارد تومانی برای تحقق عدد یاد شده است.
    شیشه عمر بودجه سال 97 شهرداری در دست املاک و مستغلات است

    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: شیشه عمر بودجه سال 97 شهرداری در دست املاک و مستغلات است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلایی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر املاک و مستغلات شهرداری مشهد بیان کرد: مدیریت املاک و مستغلات در شهرداری مشهد اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که از یک بُعد موضوع حفظ و حراست از اموال عمومی شهروندان در آن مطرح است و از روی دیگر نیز در بودجه سال 97 این حوزه جایگاه خاصی دارد.
    وی افزود: وزنه بخش زیادی از بودجه سال آینده شهرداری مشهد بر روی درآمد غیرنقدی است لذا شیشه عمر بودجه سال 97 شهرداری مشهد در دست املاک و مستغلات است.
    معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد تصریح کرد: طبق بودجه سال آینده شهرداری مشهد باید 1300 میلیارد تومان گردش مالی مستقیم از حوزه املاک و مستغلات وجود داشته باشد لذا این به معنای گردش مالی 5000 میلیارد تومانی برای تحقق عدد یاد شده است.
    کلایی ادامه داد: در کنار این مهم پررنگ کردن بخش خزانه‌داری املاک و مستغلات و رسیدگی به مباحث حقوقی بسیار اهمیت دارد.
    وی گفت: رسیدگی‌های حقوقی که در گذشته وجود داشته است بسیار اهمیت دارد اما متاسفانه برخی از آن مانند حق و حقوقات دولتی که باید به شهرداری مشهد داده می‌شده و یا حق ورود به محدود و ...پیگیری نشده است که مدیریت املاک و مستغلات باید اهتمام ویژه‌ای برای تحقق این موارد داشته باشد.
    در حوزه املاک و مستغلات سرمایه باید به درآمد تبدیل شود
    در ادامه مدیر جدید املاک و مستغلات شهرداری مشهد نیز بیان کرد: در این حوزه باید مدل‌های برنامه‌ریزی ایجاد و هدف‌گذاری شود تا این اهداف به پروژه تبدیل شود.
    حسین ابراهیمی تصریح کرد: مباحث درآمدی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری است لذا در حوزه املاک و مستغلات در ابتدا باید داشته‌ها مشخص شود و بعد با انجام برنامه‌ریزی این سرمایه‌ها به درآمد تبدیل شود.
    فرزانه نثاری

    تعداد بازدید: 118
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر