5°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،03 بهمن 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 75
    کد: 144169
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
    رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد:

    خط مشی شورای پنجم تسهیل فضای کسب و کار و امور اقتصادی است

    سرمایه‌گذاران می‌توانند با تملک و خرید مجموعه‌های میراثی و استفاده از آن‌ها در قالب کاربری‌های رستوران، موزه، نمایشگاه و ... از فرصت خوبی که فراهم شده استفاده کنند تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
    خط مشی شورای پنجم تسهیل فضای کسب و کار و امور اقتصادی است

    رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خط مشی شورای پنجم برمبنای تسهیل فضای کسب و کار و امور اقتصادی است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، احمد نوروزی در دومین نشست فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه اقتصادی منطقه ثامن با مدیران شهری افزود: باید بستر مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در منطقه ثامن فراهم شود چراکه عمران و آبادانی با حضور سرمایه‌گذاران تسریع و تقویت می‌شود.
    وی گفت: اگر به فکر اقشار کم‌درآمد و کارگران زحمت‌کش هستیم باید در راستای فعال شدن پروژه‌های ساختمانی و عمرانی گام برداریم تا امید را در این قشر پرزحمت احیا نماییم.
    رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد افزود: برای تحقق موارد یادشده باید تدبیر مناسبی اندیشیده شود، به همین منظور و با هدف تسهیل امور سرمایه‌گذاری، کارگروهی با عنوان «کارگروه تسهیل» در کمیسیون اقتصادی شورا شکل گرفته که در آن علاوه بر تعدادی از منتخبان شورای پنجم، شهردار و برخی از مدیران شهری مشهد نیز عضویت دارند.
    نوروزی ادامه داد: نگاه کارگروه تسهیل برمبنای حل مشکل است که تاکنون تصمیمات خوبی نیز برای رفع مشکلات درآن اتخاذ شده است.
    وی تصریح کرد: نیاز بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی صرفا منوط به کاربری‌های تجاری و فروشگاهی نیست بلکه تمام نیاز‌های ۲۵ میلیون زائری که سالیانه مشهد را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند باید مورد توجه قرارگیرد؛ زائر و گردشگر نیازمند مراکز تفریح کودکان، موزه و ... است که سرمایه‌گذاران باید به این زمینه‌ها نیز توجه نمایند.
    رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: سرمایه‌گذاران می‌توانند با تملک و خرید مجموعه‌های میراثی و استفاده از آن‌ها در قالب کاربری‌های رستوران، موزه، نمایشگاه و ... از فرصت خوبی که فراهم شده استفاده کنند تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
    تاکید بر اهمیت سرمایه‌گذاری در طرح ملی نوسازی پیرامون حرم رضوی
    شهردار منطقه ثامن نیز در این نشست بر اهمیت بحث سرمایه‌گذاری در طرح ملی بهسازی و نوسازی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی، تاکید کرد.
    سید مصطفی نعمتی بیان کرد: مجموعه مجری این طرح، حامی حقوق شهروندان و سرمایه‌گذاران است و بر حفظ این حقوق تاکید جدی دارد.
    وی افزود: افزایش سطح سبز منطقه بعنوان یکی از اولویت‌های مهم طرح نوسازی بافت است که امیدواریم این مهم با حمایت و پشتیبانی سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه ساخت و ساز منطقه همراه شود تا به اهداف مدنظر نائل شویم.
     

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر