5°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،03 بهمن 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 127
    کد: 142327
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
    مدیر امور مالی شهرداری مشهد

    مدیر امور مالی شهرداری مشهد مطرح کرد؛ سیاست مدیریت شهری پرداخت مطالبات پیمانکاران در کمترین زمان

    امیرعلی قاسم‌مقدم- مطالبات پیمانکاران از شهرداری مشهد میلیاردی شده است. نه اینکه در این یکی دو ماه اخیر حجم بدهی‌های مدیریت شهری افزایش یافته باشد، بلکه مطالبات هزاروصدمیلیاردتومانی در این بخش به دوره گذشته شهرداری مشهد باز می‌گردد
    مدیر امور مالی شهرداری مشهد مطرح کرد؛ سیاست مدیریت شهری پرداخت مطالبات پیمانکاران در کمترین زمان

    امیرعلی قاسم‌مقدم- مطالبات پیمانکاران از شهرداری مشهد میلیاردی شده است. نه اینکه در این یکی دو ماه اخیر حجم بدهی‌های مدیریت شهری افزایش یافته باشد، بلکه مطالبات هزاروصدمیلیاردتومانی در این بخش به دوره گذشته شهرداری مشهد باز می‌گردد و اگرچه مدیران سابق برای پرداخت مطالبات پیمانکاران چاره‌اندیشی نکرده بودند، در دوره جدید، مدیران حوزه مالی با تمام توان به دنبال تأمین نقدینگی و پرداخت مطالبات هستند. این مطالبات میلیاردی روز گذشته بار دیگر تعدادی از پیمانکاران را به عرصه میدان شهدا کشاند تا از مدیریت شهری بخواهند روند پرداخت مطالبات آن‌ها تسریع شود.
    مدیر امور مالی شهرداری مشهد در‌این‌باره گفت: طبق اعلام شهردار مشهد، درحال‌حاضر مطالبات پیمانکاران به رقم هزار و ١٠٠ میلیارد تومان می‌رسد.
    نریمان حسین‌علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا اظهار کرد: متأسفانه به دلیل رکورد صنعت ساختمان، درآمدهای مدیریت شهری به‌شدت کاهش یافته است. به همین دلیل، نتوانسته‌ایم بخش اعظمی از مطالبات پیمانکاران را پرداخت کنیم.
    وی ادامه داد: بناست که مطالبات کمتر از ١٠٠ میلیون تومان پیمانکاران با اولویت پرداخت شود اما این مهم زمانی تحقق خواهد یافت که نقدینگی لازم از بخش درآمدها تأمین شود.
    مدیر امور مالی شهرداری مشهد با بیان اینکه سیاست دوره جدید مدیریت شهری پرداخت کامل مطالبات پیمانکاران در کمترین زمان ممکن است خاطرنشان کرد: به محض دریافت نقدینگی، بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران خرد و کلان پرداخت خواهد شد.

    تعداد بازدید: 127
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر