2°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : 140878
    تعداد بازدید: 83
    کد: 140892
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
    عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد:

    اولویت‌های بودجه ٩٧ تا دوماه آینده مشخص می‌شود

    نمی‌توان گفت بودجه سال ٩٧ نسبت به گذشته چه میزان افزایش یا کاهش خواهد داشت. باید ببینیم برای عملیات‌ها و فعالیت‌های پیش رو باید چه میزان هزینه انجام گیرد.
    اولویت‌های بودجه ٩٧ تا دوماه آینده مشخص می‌شود

    عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولویت‌های بودجه سال ٩٧ شهرداری تا دی‌ماه امسال مشخص می‌شود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدحسین ودیعی درباره اولویت‌های بودجه سال ٩٧ شهرداری مشهد بیان کرد: اولویت‌های بودجه سال آینده مدیریت شهری براساس چشم‌اندازها و وعده‌های داده شده به مردم تعیین خواهد شد.
    وی توسعه حمل‌ونقل عمومی را یکی از اولویت‌های بودجه سال ٩٧ شهرداری مشهد برشمرد و گفت: بودجه‌ریزی برای سال آینده به صورت عملیاتی خواهد بود به گونه‌ای که میزان اعتبار مورد نیاز هر پروژه به صورت دقیق مشخصمی‌شود.
    نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: به همین دلیل، نمی‌توان گفت بودجه سال ٩٧ نسبت به گذشته چه میزان افزایش یا کاهش خواهد داشت. باید ببینیم برای عملیات‌ها و فعالیت‌های پیش رو باید چه میزان هزینه انجام گیرد.
    وی افزود: با توجه به رویکردهای شورای پنجم، برخی از عملیات‌هایی که در گذشته بوده تغییر می‌کند یا احتمالا برخی فعالیت‌های گذشته دیگر قابل اجرا نخواهد بود و لزومی برای اجرای آن وجود ندارد.
    ودیعی توسعه حمل و نقل را یکی از اولویت‌های برنامه‌ریزی بودجه سال 97 برشمرد و خاطرنشان کرد: این موضوع هم در جهت افزایش رفاه مردم و هم در جهت کاهش آلودگی هوا قرار دارد؛ توسعه حمل و نقل ریلی هم یکی از اصلی ترین هدف ها در این زمینه است.
     

    تعداد بازدید: 83
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر