5°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 62
    کد: 138957
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
    در گردهمایی شهرداران کلانشهرهای کشور در مشهد مقدس صورت گرفت؛

    انتخاب شهردار مشهدمقدس به عنوان نماینده کلانشهرها در «شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی»

    شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها هرروز ضعیف‌تر شده‌اند و وظایف آنها به دیگران سپرده شده است.
    انتخاب شهردار مشهدمقدس به عنوان نماینده کلانشهرها در «شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی»

    صبح امروز، در گردهمایی شهرداران کلانشهرهای کشور در مشهد مقدس، شهردار مشهدمقدس به عنوان نماینده کلانشهرها در «شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی» انتخاب شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، در ابتدای این گردهمایی که به میزبانی شهرداری مشهدمقدس در حال برگزاری است، محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به شهرداران کلانشهرها خوش‌آمدگویی کرد.
    در این نشست 6 شهردار کلانشهر کشور حضور دارند که با بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در راستای هم‌افزایی و هم‌فکری مدیریت شهری باهم به گفت و گو پرداختند.
    تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهدمقدس در این نشست اظهار کرد: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها هرروز ضعیف‌تر شده‌اند و وظایف آنها به دیگران سپرده شده است.
    همچنین در ادامه این نشست محمدعلی نجفی، شهردار تهران اذعان کرد: در قانون اساسی آمده است که اداره شهرها بایستی به مدیران محلی واگذار شود.
    سیدمرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار قم نیز با ابراز خرسندی از حضور آقای نجفی در دروه فعلی تاکید کرد: دوره فعلی باحضور آقای نجفی در شهرداری تهران دوره مغتنمی برای پیشرفت امور شهرداری‌ها است.
    شایان ذکر است؛ در این نشست تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس به عنوان نماینده کلانشهرها در «شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی» انتخاب شد.
    برپایه این خبر، کنفرانس خبری با حضور 6 شهردار کلانشهر کشور به منظور ارائه نتایج و دستاوردهای این گردهمایی؛ امروز جمعه 5 آبان ماه جاری ساعت 16 در محل شهرداری مشهدمقدس برگزار خواهد شد.

    تعداد بازدید: 62
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر