33°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 40
    کد: 136898
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
    محمد آذری معاون اداری و مالی شهرداری مشهد

    پیام معاون اداری و مالی شهرداری مشهد به مناسبت روز آتش نشان قهرمانان خدمت بی منت

    به گزارش روابط عمومی معاونت اداری و مالی، محمد آذری معاون اداری و مالی شهرداری مشهد در پیامی روز آتش نشان را گرامی داشته و به همکاران فداکار آتش نشانی مشهد تبریک گفت.
    پیام معاون اداری و مالی شهرداری مشهد به مناسبت روز آتش نشان قهرمانان خدمت بی منت

         متن پیام به شرح زیر است:

     

    باسمه تعالی

    امام موسی کاظم(ع) می فرمایند: همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند، اینان در روز قیامت (ازعذاب)، در امان هستند

    آتش نشانی ،  یک شغل نیست بلکه عشقی است  که با اضطراب، ترس، نگرانی، شیرینی، تلخی و تاسف همراه است و مهر به زندگی انسانها در تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر آتش نشانان نمایان است .آتش‌نشانان انسان‌های آزاده‌ای هستند که در مواقع خطر بزرگترین نعمت خود "حیات" را به مخاطره می‌اندازند.عزیزانی که بدون هیچ ترس و واهمه ای به عنوان فرشتگان نجات به دل حادثه می روند تا جان انسانی را نجات دهند.

    هفتم مهر ماه روز آتشنشان بهانه ای برای  پاسداشت حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی مان در حوادثی همانند پلاسکو بوده است. غیور مردانی که با اخلاص و احساس مسئولیت، به امر خطیر خدمت رسانی بی منت به هموطنان عزیزمان پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرزوبوم ثبت کردند.
    لذا اینجانب  این روز را بر جان برکفان و  قهرمانان گمنام مشهدالرضا(ع)  اتشنشانان فداکار شهرمان تبریک عرض نموده و ازخداوند منان توفیق خدمت به مردم را در سایه توجهات امام زمان (عج) مسئلت می نمایم.

     

     

     

    محمد آذری

    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد

     

    تعداد بازدید: 40
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر