25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 55
    کد: 134844
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
    سرپرست شهرداری مشهد در جلسه شورای شهرداران شهرداری با اشاره به تکلیف مدیران در دوران گذار، تاکید کرد؛

    تلاش برای خدمت خالصانه، بی‌منت و جدی‌تر به زائران و مجاوران مشهدالرضا(ع)

    خوشبختانه شورای پنجم در آغاز فعالیتش در حداقل زمان با تدبیر دقیق هیات رییسه، شهردار، سرپرست شهرداری و اعضای کمیسیون‌های تخصصی را انتخاب کردند و بلافاصله و بدون فوت وقت فعالیت‌های خودشان را آغاز کردند که پیام این تدبیر اندیشیده شده این است که ما آماده خدمت به شهر و شهروندان هستیم.
    تلاش برای خدمت خالصانه، بی‌منت و جدی‌تر به زائران و مجاوران مشهدالرضا(ع)

    سرپرست شهرداری مشهد گفت: عمل، نگاه و فکر مدیران شهرداری در همه ایام به ویژه در دوران گذار باید خدمت خالصانه، بی‌منت و جدی‌تر به مردم باشد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در جلسه شورای شهرداران شهرداری که در سالن شهدا برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر در دوران گذار شهرداری قرار داریم و در این مدت مدیران شهرداری باید از تمام توان خود برای خدمت به شهروندان استفاده کنند و هیچ گونه کوتاهی و قصوری در انجام وظایف به وجود نیاید.
    وی افزود: در دوران گذار نگرانی‌هایی برای پرسنل و مدیران به وجود می‌آید اما این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد که شورای اسلامی و شهردار منتخب نگاهی مدبرانه، علمی و تخصصی به مجموعه شهرداری دارند لذا باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا بهترین عملکرد را در شهرداری شاهد باشیم.
    سرپرست شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین اعضای شورای اسلامی شهر در دوره پنجم خوشبختانه به موضوعات تخصصی مدیریت شهری اشراف و تسلط کامل دارند.
    آذری تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر چهره‌های به روز و آماده به کار هستند که این نوید خوبی برای آغاز عملکردی مطلوب در جهت خدمت به شهروندان اعم از مجاوران و زائران است.
    وی اضافه کرد: همچنین شهردار منتخب بسیار کارشناسانه به موضوعات ورود پیدا کرده‌، به مسائل شهری کاملا آشنا است و به شهر مشهد و مجموعه شهرداری نگاه مدبرانه و دلسوزانه دارد که ضمن آرزوی توفیق برای وی این اطمینان را به اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار منتخب می‌دهیم که با تمام توان یار و مددکارشان بوده و خواهیم بود.
    سرپرست شهرداری مشهد گفت: با توجه به این موضوعات باید مدیران شهری به خصوص در مناطق جدی‌تر از قبل پای کار بود و هدفشان را خدمت به مردم که همانا رضایت خداوند متعال هست، قرار دهند.
    آذری با تاکید بر همسویی مدیران با سیاست‌ها و برنامه‌های پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و شهردار بیان کرد: مدیران اجرایی باید تابع سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی باشند ضمن اینکه فضا برای کار کارشناسی کاملا مهیا است.
    وی در خصوص جنبه مثبت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: خوشبختانه شورای پنجم در آغاز فعالیتش در حداقل زمان با تدبیر دقیق هیات رییسه، شهردار، سرپرست شهرداری و اعضای کمیسیون‌های تخصصی را انتخاب کردند و بلافاصله و بدون فوت وقت فعالیت‌های خودشان را آغاز کردند که پیام این تدبیر اندیشیده شده این است که ما آماده خدمت به شهر و شهروندان هستیم.
    فرزانه نثاری

    تعداد بازدید: 55
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر