25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 57
    کد: 134704
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
    سرپرست شهرداری مشهد در مراسم معارفه سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد:

    هنر مدیران استفاده از توان و مشارکت مردمی در حوزه‌های فرهنگی است

    ممکن است سیاست‌ها و نگاه‌های شورای اسلامی شهر با نظر شخصی موافق نباشد اما در شهرداری مشهد نگاه شخصی نباید مدنظر قرار گیرد.
    هنر مدیران استفاده از توان و مشارکت مردمی در حوزه‌های فرهنگی است

    سرپرست شهرداری مشهد گفت: هنر مدیران استفاده از توان و مشارکت مردمی در حوزه‌های فرهنگی است.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در مراسم معارفه سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد بیان کرد: در کشور ما هر جا به مشکلی می‌خوریم می‌گویند مشکل فرهنگی است که البته با نگاه موشکافانه این حرف بی‌ربطی نیست به عنوان مثال اگر می‌خواهیم در حوزه‌های مختلف مانند نظافت شهر، جمع‌آوری زباله و دیگر حوزه‌های شهری اقدامی انجام دهیم باید به حوزه فرهنگ توجه شود.
    وی افزود: در دنیای امروز آموزش و بحث‌های فرهنگی از بدو تولد بسیار مهم است چون شخصیت فرد از دوران کودکی شکل می‌گیرد به عنوان مثال تنها راه وصول عوارض فرهنگ‌سازی از دوران کودکی است.
    سرپرست شهرداری مشهد با اشاره به پیشرفت تکنولوژی در عصر جدید تصریح کرد: اگر ما نتوانیم با دنیای امروز و فضای مجازی همراه باشیم قطعا در جامعه با فراز و نشیب همراه می‌شویم لذا باید بتوانیم در ارائه برنامه‌های فرهنگی و آموزشی از ابزارهای تکنولوژی استفاده کنیم.
    آذری با بیان اینکه در کشورمان هنجارهای اجتماعی زیادی داریم، عنوان کرد: جامعه ما دینی است و خصوصا در شهر مشهد فعالیت حوزه فرهنگی سخت‌تر است لذا تمام این موارد باید لحاظ شود.
    وی گفت: فعالیت‌های ما ضمن آگاهی دادن به مردم باید متناسب با شان شهر مشهد و نیازهای روز جامعه باشد؛ ما اعتقاد نداریم که جامعه باید همیشه در سوگ و ماتم باشد بلکه مردم به نشاط هم نیاز دارند.
    سرپرست شهرداری مشهد اضافه کرد: در حال حاضر جشن‌های بزرگی در پیش داریم که باید برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شود و این جشن‌ها هدف‌دار باشد.
    وی در ادامه با بیان اینکه باید به نگاه‌ها و سیاست‌های شورای پنجم احترام گذاشت، گفت: ممکن است سیاست‌ها و نگاه‌های شورای اسلامی شهر با نظر شخصی موافق نباشد اما در شهرداری مشهد نگاه شخصی نباید مدنظر قرار گیرد.
    آذری با اشاره به اینکه هنر دیگر ما استفاده از توان و مشارکت مردمی در حوزه فرهنگی است، عنوان کرد: در گذشته شاهد مشارکت مردم در مساجد برای برگزاری جشن‌ها و اعیاد مختلف بودیم لذا باید امروز نیز از مشارکت مردم استفاده کنیم و به آن سمت و سو بدهیم.
    فرزانه نثاری

    تعداد بازدید: 57
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر