25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 134702
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
    سرپرست شهرداری مشهد در مراسم معارفه سرپرست سازمان فرهنگی و تفریحی

    نگاه شهردار منتخب و اعضای شورای پنجم نگاه خصومتی نیست

    سرپرست شهرداری مشهد گفت: نگاه شهردار منتخب و اعضای شورای اسلامی شهر نگاه خصومتی نیست بنابراین توصیه و تاکید این بوده که در تکریم و معارفه ها نهایت حرمت، ادب و اخلاق رعایت شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، «محمد آذری» در مراسم معارفه سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد بیان کرد: هم اکنون جشن های بزرگی در پیش داریم که باید برای آن برنامه ریزی ویژه ای انجام شود و این جشن ها هدف دار باشد
    نگاه شهردار منتخب و اعضای شورای پنجم نگاه خصومتی نیست

    آذری با تقدیر از فعالیت های مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد بیان کرد: آقای موسوی انسان با اخلاقی است که در حوزه فرهنگی تلاش های بی شائبه ای داشت. وی تصریح کرد: حسین نخعی شریف که به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد معارفه می شوند در حوزه فرهنگی بسیار کاربلد است و نگاهی مشارکت جو و مردم دار دارد، متاسفانه به ناحق ظلمی در حق ایشان شد که امکان پیگیری حقوقی و قانونی دارد. 

    باید به نگاه ها و سیاست های شورای پنجم احترام گذاشت
    سرپرست شهرداری مشهد در ادامه با بیان این که باید به نگاه ها و سیاست های شورای پنجم احترام گذاشت، گفت: ممکن است سیاست ها و نگاه های شورای اسلامی شهر با نظر شخصی موافق نباشد اما در شهرداری مشهد نگاه شخصی نباید مدنظر قرار گیرد. نخعی شریف نیز در جلسه معارفه خود به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد به عنوان حوزه های اجرایی مسئول اجرای سیاست گذاری های شورای اسلامی شهر و شخص شهردار است. وی با اشاره به انتشار شایعه تعطیلی فرهنگ سرا ها در مشهد عنوان کرد: تعطیلی فرهنگ سرا ها در برنامه کاری ما و شورای اسلامی شهر نیست بلکه اعتقاد داریم که باید زیرساخت های فرهنگی را ایجاد کنیم؛ قطعا برنامه های فرهنگی مختلفی در شهر اجرا شده که باید تقویت و در برخی برنامه ها بازنگری انجام شود. سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: این که بتوانیم در حوزه فرهنگی همه را راضی کنیم بسیار مشکل است اما سعی می کنیم اهل فن را پای کار بیاوریم تا بتوان رضایت را جلب کرد.
    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر