25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 38
    کد: 134658
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
    رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر اعلام کرد:

    کمک به تامین منابع مالی توسعه خطوط قطار شهری مشهد توسط بانک شهر

    بانک شهر در کل کشور بیشترین منابع خود را صرف توسعه زیربناهای شهری می‌کند که این مهم در شهرداری مشهد بیشتر در تامین منابع مالی لازم برای توسعه خطوط قطار شهری نمود داشته است که در اینده نیز ادامه خواهد یافت.
    کمک به تامین منابع مالی توسعه خطوط قطار شهری مشهد توسط بانک شهر

    رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر گفت: یکی از اقدامات بانک شهر، کمک به تامین منابع مالی مورد نیاز برای توسعه خطوط قطار شهری شهرداری مشهد است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد صبوری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: شهرداری مشهد بعد از شهرداری تهران که دارای 10 درصد سهام بانک شهر می‌باشد، بزرگترین سهامدار این بانک در سطح کشور است.
    وی افزود: در یک سال گذشته این بانک نسبت به فروش 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری شهرداری مشهد اقدام کرده همچنین 40 میلیارد تومان نیز برای تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به این شهرداری تسهیلات پرداخت کرده است.
    صبوری با اشاره به رشد 60 درصدی منابع این بانک در هر سال، تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای شهر مشهد نیز پرداخت 400 میلیارد تومان تسهیلات به شهرداری مشهد برای قطار شهری و سایر پروژه‌های شهری در دستور کار این بانک قرار دارد.
    وی ادامه داد: بانک شهر در کل کشور بیشترین منابع خود را صرف توسعه زیربناهای شهری می‌کند که این مهم در شهرداری مشهد بیشتر در تامین منابع مالی لازم برای توسعه خطوط قطار شهری نمود داشته است که در اینده نیز ادامه خواهد یافت.
    رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر اذعان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، ایام محرم سال جاری نیز با استقرار 24 دستگاه خودپرداز در شهرهای نجف و کربلای کشور عراق و پرداخت دینار، خدمت رسانی به زوار عتبات عالیت را انجام خواهیم داد.
    صبوری در مورد خدمات جدید ارایه شده توسط بانک شهر نیز گفت: حدود 70 درصد خدمات بانک شهر در پیشخوان‌های شهرنت انجام می‌شود که جدیدترین خدمت این بانک، امکان صدور دسته چک برای اولین بار در پیشخوان‌های شهر نت بانک شهر است.
    وی با اشاره به امکان سفارش کارت هدیه و طراحی از در منزل و محل کار با استفاده از شهرنت وی، ادامه داد: افراد می‌توانند با مراجعه به این شهرنت‌ها سپرده‌های بلند مدت افتتاح کنند.
    صبوری خدمت دیگر این بانک را، نصب دستگاه‌های خوددریافت اعلام کرد و افزود: نصب این دستگاه‌های خود دریافت چند ماهی است در شهر مشهد آغاز شده که افراد هرگونه وجه نقدی را می‌توانند بدون دسته بندی و جداسازی نوع اسکناس، به حساب خود واریز کنند.
    وی بیان کرد: پرداخت وام ازدواج نیز در 3 شعبه این بانک در مشهد انجام می‌شود. همچنین شهرنت‌های بانک شهر با بکارگیری 2 تا 3 نفر در شهر شهرنت، اشتغال حدود 75 نفره را در این حوزه بدنبال داشته است.
    شایان ذکر است، بانک شهر دارای 19 پیشخوان شهرنت و 12 شعبه در شهر مشهد می‌باشد.
    احمد پورمنفردی

    تعداد بازدید: 38
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر