25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 74
    کد: 134539
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
    سرپرست شهرداری مشهد

    تغییر و تحول لازمه ارتقا و پیشرفت و امری اجتناب ناپذیر است

    کشیری از قدرت دیپلماسی بالایی برخوردار است و بر اساس تجربه، تخصص و تحصیلات عالی که در این حوزه دارد به عنوان سرپرست روابط عمومی و بین‌الملل انتخاب شد.

     تغییر و تحول لازمه ارتقا و پیشرفت و امری اجتناب ناپذیر است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در مراسم معارفه سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد اظهار کرد: لازمه پیشرفت و ارتقا انسان‌ها در هر مجموعه‌ای تغییر و تحول است و هیچ‌کس نمی‌تواند میز و مسئولیت خود را همیشگی بداند ولذا این موضوع امری رایج و مرسوم است و اگر تغییر نباشد تحولی بوجود نمی اید و تغییر به معنای ناکار آمدی نمی باشد.

    آذری تصریح کرد: حوزه روابط عمومی جز حساس‌ترین حوزه‌های کاری هر مجموعه بوده و امروز فضاهای رسانه‌ای، مجازی و روابط عمومی جز اولویت‌های اصلی و مهم هر سازمان بوده که مخاطبین بسیاری را جذب نموده است.

     سرپرست شهرداری مشهد عنوان کرد: بنده از زحمات مهدی رضوی کیا مدیر اسبق روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد صمیمانه قدردانی می‌کنم و امیدوارم حسین کشیری به عنوان سرپرست جدید این مدیریت که فردی متخصص و چهره‌ای خوش‌نام است در مسئولیت خود موفق باشد.

    آذری ادامه داد: کشیری از قدرت دیپلماسی بالایی برخوردار است وتجربه، تخصص و تحصیلات عالی که در این حوزه دارد به عنوان سرپرست روابط عمومی و بین‌الملل انتخاب گردید.

    سید زُهیر موسوی

     

    تعداد بازدید: 74
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر