25°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 60
    کد: 131891
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد در جشن دهه کرامت:

    ارائه بیش از 400 خدمت توسط شهرداری مشهد/ حاشیه شهر مشهد تبدیل به متن شهر شده است

    خادمان شهر بهشت در تمام حوزه‌های مدیریت شهری اعم از سازمان آتش‌نشانی، پسماند، عمران، حمل و نقل، نظافت و سایر حوزه‌های شهری دست در دست هم دادند تا شایسته زائران امام هشتم (ع) باشد.
    ارائه بیش از 400 خدمت توسط شهرداری مشهد/ حاشیه شهر مشهد تبدیل به متن شهر شده است

    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد با بیان اینکه از سوی شهرداری مشهد بیش از 400 خدمت به شهروندان ارائه می‌شود، گفت: امروز حاشیه شهر مشهد تبدیل به متن شهر شده است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری شب گذشته در جشن دهه کرامت که در بوستان بهار شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: به همت مدیران شهری و تلاش شهروندان امروز شاهد رشد مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد هستیم.
    وی افزود: مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار ما قرار دادند و قطعاً می‌توانیم با توجه به منابع عظیم کشور به خصوص منابع انسانی با انگیزه، علم و جوان به رشد بیشتر دست یابیم.
    آذری بیان کرد: هنر یک مدیر شهری و شهروند این است که در شرایطی که با محدودیت‌هایی مواجه هستیم، شاهد افزایش خدمات‌رسانی باشیم و ما نیز سعی کردیم تا از تمام ظرفیت‌های خود برای توسعه هرچه بیشتر شهر مشهد استفاده نماییم و اگر در جایی کوتاهی صورت گرفته ما شرمنده شما شهروندان هستیم.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد تصریح کرد: خادمان شهر بهشت در تمام حوزه‌های مدیریت شهری اعم از سازمان آتش‌نشانی، پسماند، عمران، حمل و نقل، نظافت و سایر حوزه‌های شهری دست در دست هم دادند تا شایسته زائران امام هشتم (ع) باشد البته خدمت در این شهر که متعلق به آحاد مسلمانان و دلباختگان امام رضا (ع) است، متفاوت بوده و این توفیقی است که نصیب مدیریت شهری و مردم شهر مشهد شده است.
    وی عنوان کرد: امروز بیش از 400 خدمت از سوی شهرداری مشهد به شهروندان ارائه می‌شود و خوشبختانه امروز حاشیه شهر مشهد تبدیل به متن شهر شده که امیدواریم در ادامه خدمات‌رسانی شاهد شکوفایی بیشتر این مناطق شهری باشیم.
    سید زُهیر موسوی

    تعداد بازدید: 60
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر