35°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 159
    کد: 131359
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
    محمد آذری معاون مالی و اداری شهرداری مشهد خبر داد

    اعطای مزایای تشویقی ازدواج و تولد فرزندان همکاران در شهرداری مشهد

    معاون مالی و اداری شهرداری مشهد از اعطای مزایای تشویقی ازدواج و تولد فرزندان همکاران با رابطه استخدامی در شهرداری خبر داد.
    به گزاش پایگاه اطلاع‌رسانی خدمت ، محمد آذری در این خصوص گفت: همکاران شهرداری که ازدواج کرده و یا صاحب فرزند می‌شوند از مزایای تشویقی شهرداری بهره‌مند خواهند شد.
    اعطای مزایای تشویقی ازدواج و تولد فرزندان همکاران در شهرداری مشهد

    وی افزود: براساس پیگیری‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته و با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در سال 93 طرحی در این شورا به تصویب رسید که براساس آن همکاران شاغل در شهرداری و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه که ازدواج می‌کنند با توجه به میزان مهریه از مزایای وام با دوره بازپرداخت پنج ساله و نرخ سود 4 درصد بهره‌مند می‌شوند.

    معاون مالی و اداری شهرداری مشهد در خصوص میزان این وام گفت: بر این اساس به افرادی که میزان مهریه ثبت شده آنها در سند ازدواج تا 14 سکه بهار آزادی باشد مبلغ بیست میلیون تومان، افرادی که مهریه ثبت شده در سند ازدواج آنها تا 114 سکه بهار آزادی باشد مبلغ پانزده میلون تومان و برای افرادی که مهریه ثبت شده در سند ازدواج آنها بیش از 114 سکه بهار آزادی باشد مبلغ ده میلون تومان وام قرض الحسنه در نظر گرفته شده است.

    آذری یادآور شد: همچنین جهت تکریم بیشتر کارکنان مزایای رفاهی مجتمع پذیرایی کوهسنگی تا سقف 200 نفر و با تخفیف 50 درصد به منظور برگزاری مراسم عروسی قابل انجام است.

    آذری در پایان افزود: کارکنانی که صاحب فرزند می‌شوند نیز به همین مناسبت هدیه نقدی دریافت می‌نمایند که میزان آن یک میلیون تومان برای فرزند اول، دو میلیون تومان برای فرزند دوم، سه میلیون تومان برای فرزند سوم و چهار میلیون تومان برای فرزند چهارم و بیشتر می‌باشد.

     

    تعداد بازدید: 159
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر