18°C 
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،03 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 82
    کد: 130988
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
    مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد با ابلاغ به مدیریت شهری اجرایی شد؛

    بخشش خسارت تأخیر تأدیه چک‌های برگشتی

    بر اساس ماده واحده مصوبه مذکور، دوره زمانی مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد در زمینه خسارت تأخیر تأدیه اسناد رد شده مؤدیان مدیریت شهری از زمان تصویب تا پایان شهریور ماه 1396 تمدید می‌شود.
    بخشش خسارت تأخیر تأدیه چک‌های برگشتی

    مصوبه شورای اسلامی شهر در زمینه تمدید دوره زمانی مصوبه مربوط به خسارت تأخیر تأدیه اسناد رد شده شهروندان، جهت اجرا به شهرداری مشهد ابلاغ شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رئیس شورای اسلامی شهر مصوبه این شورا در زمینه تمدید دوره زمانی مصوبه مربوط به خسارت تأخیر تأدیه اسناد رد شده شهروندان، را جهت اجرا به شهرداری مشهد ابلاغ کرد.
    در متن این مصوبه آمده است: ‌لایحه دو فوریتی شهرداری مشهد با موضوع تمدید مهلت ماده 9 مصوبه ارائه تسهیلات به صنعت ساختمان برای خروج از رکود و الحاق یک تبصره به آن در 23 خردادماه سال جاری در جلسه‌علنی شورای اسلامی شهر مطرح شد و به تصویب رسید.
    بر اساس ماده واحده مصوبه مذکور، دوره زمانی مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد در زمینه خسارت تأخیر تأدیه اسناد رد شده مؤدیان مدیریت شهری از زمان تصویب تا پایان شهریور ماه 1396 تمدید می‌شود.
    یکی از مصوبات حوزه اجتماعی شورای اسلامی شهر که به شهرداری مشهد ابلاغ شده است، به تعیین بهای خدمات استفاده از اماکن و فضاهای عمومی ورزشی در سال 96 اختصاص دارد.
    در متن این مصوبه آمده است: لایحه شهرداری مشهد در خصوص بهای خدمات استفاده از اماکن و فضاهای عمومی ورزشی در سال 96 به تصویب شورای اسلامی شهر مشهد رسید.
    براین اساس، نرخ بهای خدمات استفاده از اماکن و فضاهای عمومی ورزشی در سال جاری طبق جدول مصوب شورای اسلامی شهر تعیین شده که باید از شهروندان به همان میزان اخذ شود.
    همچنین تفریغ بودجه سال 1395 شورای اسلامی شهر، 28 خردادماه در جلسه غیرعلنی شورا به تصویب رسیده بود که به مدیریت شهری و انسیه غفوری شعرباف خزانه‌دار و عضو هیأت رئیسه شورا ابلاغ شد.
    بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، مقرر شد در خصوص ردیف 14 تفریغ بودجه سال 95 شورا به مبلغ 50 میلیون ریال، با توجه به اینکه این هزینه در تعهد مرکز پژوهش‌ها بوده است، مبلغ یاد شده در سال 1396 از سوی آن مرکز جایگزین شود.
    مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد در زمینه انتصاب هادی اعظمی به عنوان رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر نیز به مدیریت شهری ابلاغ شده است.
    بر این اساس، با رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر دکتر هادی اعظمی به مدت یک سال به عنوان رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد فعالیت خواهد کرد.
    این مصوبه به منظور هماهنگی مجموعه شهرداری مشهد، به معاونت‌های مختلف مدیریت شهری ابلاغ شده است.

    تعداد بازدید: 82
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر