19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 142
    کد: 128187
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
    مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری مشهد خبر داد:

    عضویت شهرداری مشهد در انجمن حسابرسان داخلی ایران

    در این راستا شهرداری مشهد (مدیریت امور مجامع و حسابرسی داخلی) از 12 اسفندماه سال گذشته به عضویت این انجمن درآمده و موفق به دریافت گواهینامه شده است.
    عضویت شهرداری مشهد در انجمن حسابرسان داخلی ایران

    مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری مشهد از عضویت شهرداری مشهد در انجمن حسابرسان داخلی ایران و دریافت گواهینامه آن خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی عارف‌پور در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: انجمن حسابرسان داخلی ایران به عنوان یک انجمن حرفه‌ای به منظور ساماندهی لازم جهت تبیین مناسب‌تر نقش حسابرسی داخلی با هدف ارزش آفرینی و افزایش قابلیت اتکا و اعتماد به گزارش‌‌های مالی و غیرمالی و عملکرد در بنگاه‌های انتفاعی و غیرانتفاعی در بخش‌های دولتی و خصوصی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی و همچنین در جهت شفافیت هرچه بیشتر اطلاعات و عملکرد برای تصمیم‌گیری و ترویج فرهنگ پاسخگویی در سطح کشور تشکیل شده است.
    وی افزود: در این راستا شهرداری مشهد (مدیریت امور مجامع و حسابرسی داخلی) از 12 اسفندماه سال گذشته به عضویت این انجمن درآمده و موفق به دریافت گواهینامه شده است.
    مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری مشهد تصریح کرد: انجمن حسابرسان داخلی ایران انجمن تخصصی است که عضویت شهرداری مشهد در آن به منزله تخصص بالا، تجربه موفق و روند رو به رشد حسابرسی شهرداری مشهد می‌باشد.
    عارف‌پور این موفقیت را به شهردار و مجموعه سختکوش شهرداری مشهد تبریک گفت و از کلیه مسوولان و همکاران به ویژه معاون اداری و مالی، مدیران قبلی مدیریت حسابرسی و همچنین مدیر امور مالی و مجموعه پرسنل متخصص و متعهد مدیریت امور مجامع و حسابرسی داخلی که زمینه‌ساز این توفیق بزرگ بوده‌اند صمیمانه سپاسگزاری کرد.
    فرزانه نثاری
     

    تعداد بازدید: 142
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر