19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 108
    کد: 128186
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
    رییس اداره تربیت بدنی شهرداری مشهد خبر داد:

    کسب مقام قهرمانی کارکنان شهرداری مشهد در مسابقات والیبال ساحلی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور

    تیم والیبال ساحلی کارکنان شهرداری مشهد علاوه بر داشتن سه قهرمانی، 3 نایب قهرمانی را در کارنامه افتخارات خود دارد.
    کسب مقام قهرمانی کارکنان شهرداری مشهد در مسابقات والیبال ساحلی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور

    رییس اداره تربیت بدنی شهرداری مشهد از کسب مقام قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی کارکنان شهرداری های کلانشهرهای کشور در رشت خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهردرای مشهد، مسعود پوریان در این خصوص گفت: مسابقات والیبال ساحلی کارکنان شهرداری‌های کلانشهرهای کشور با حضور 9 تیم مشهد، اراک، ارومیه، رشت،کرج، همدان، اصفهان، اهواز و تبریز و به مدت 3 روز در ساحل کلانشهر رشت برگزار شد.
    وی اظهار کرد: در این دوره از مسابقات که با همراهی مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری که به منظور شرکت در جلسه کمیته تربیت‌‎بدنی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور حضور داشت، تیم‌ها در 3 گروه به رقابت پرداختند که در مرحله مقدماتی تیم پرتوان شهرداری مشهد با غلبه بر تیم‌های اراک و ارومیه به مرحله بعدی صعود کرد.
    رییس اداره تربیت بدنی شهرداری مشهد ادامه داد: در ادامه مسابقات و پس از هم گروهی تیم مشهد با تیم‌های کرج و اصفهان و با پیروزی مقتدرانه در برابر این دو تیم به فینال این مسابقات راه یافت و در بازی پایانی مجدد در برابر تیم قدرتمند اصفهان قرارگفت و توانست سومین قهرمانی خود را در این مسابقات بدست بیاورد.
    تیم والیبال ساحلی کارکنان شهرداری مشهد علاوه بر داشتن سه قهرمانی، 3 نایب قهرمانی را در کارنامه افتخارات خود دارد. این تیم  را آقایان محسن سالاری، سعید صفاریان و مربی‌گری تیم را علی عابدی و سرپرستی آن را آرش سرابی برعهده داشت.

     

    تعداد بازدید: 108
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر