19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 158
    کد: 127352
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
    معاون اداری مالی شهرداری مشهد و رئیس هیات عامل بانک شهر منطقه خراسان خبرداد:

    بانک شهر در نقدینگی و پرداخت تعهدات خود به مشتریان هیچگونه مشکلی ندارد

    خوشبختانه بانک شهر برای پرداخت تعهدات، بدهی ها و دیون خود با هیچ گونه مشکلی مواجه نمی باشد.
    بانک شهردر نقدینگی و پرداخت تعهدات خود به مشتریان هیچگونه مشکلی ندارد

    به گزارش روابط عمومی معاونت اداری و مالی محمد آذری معاون اداری مالی شهرداری مشهد و رئیس هیات عامل بانک شهر منطقه خراسان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اخبار مندرج در رسانه ها درارتباط با مشکلات نقدینگی برخی بانک ها و موسسات مالی به اطلاع عموم مشتریان و شهروندان محترم می رساند خوشبختانه بانک شهر برای پرداخت تعهدات، بدهی ها و دیون خود با هیچ گونه مشکلی مواجه نمی باشد.

    آذری افزود: شهرداری های سراسر کشور سهامداران اصلی بانک شهر بوده که کلیه ی مراودات و عملیات مالی و بانکی خود را از طریق شعب ودرگاه های بانک شهر به انجام می رسانند. از این رو هرگونه نگرانی در این رابطه بی معناست.

    وی با تاکید براینکه بانک شهر طی سالیان گذشته زیر نظر بانک مرکزی و بر اساس مقررات عمومی قانون تجارت و مقررات بانکداری فعالیت کرده است، گفت: این بانک با نوآوری دائمی در انجام و ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی همواره پیشرو و به دنبال جلب رضایت مردم بوده است. لذا هرگونه شایعه، درج مطلب، خبر و فایل های صوتی و تصویری که در شبکه های مجازی، یا در قالب پیامک های مختلف با موضوع عدم پرداخت تعهدات مشتریان توسط این بانک ارسال می گردد تکذیب می گردد. همچنین رئیس هیأت عامل بانک شهر در منطقه خراسان از شهروندان و مشتریان بانک شهر خواست هر گونه ابهام و یا سوال در این مورد و سایر موارد مشابه را تنها از طریق مجاری رسمی شامل روابط عمومی معاونت اداری و مالی شهرداری مشهد، سامانه تلفنی 137 و همچنین روابط عمومی بانک شهر پیگیری نمایند.

     

    تعداد بازدید: 158
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر