6°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 138
    کد: 127061
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس:

    مرکز پزشکی شماره 2 شهرداری مشهد به بهره‌برداری رسید

    با توجه به تعداد زیاد پرسنل شاغل در شهرداری مشهد، برنامه‌ریزی لازم برای راه‌اندازی درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی دیگری نیز صورت گرفته است.
    مرکز پزشکی شماره 2 شهرداری مشهد به بهره‌برداری رسید
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس از آغاز به کار مرکز پزشکی شماره 2 شهدای شهرداری خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خدمت، مجتبی رجایی خراسانی با اعلام این خبر افزود: در ادامه فعالیت‌های جهادی مدیریت شهری چهارم در جهت خدمت رسانی بیشتر به شهروندان و کارکنانبه ویژه در بخش درمانی، درمانگاه شماره 2 شهدای شهرداری مشهد به بهره‌برداری رسید.
    وی افزود: این مرکز پزشکی به عنوان دومین مرکز پزشکی شهرداری مشهد در شهید کامیاب 54 واقع است که علاوه بر پرسنل شهرداری به عموم مردم نیز به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی خدمت رسانی می‌نماید.
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس ادامه داد: در این دوره از مدیریت شهری بعد از فعال سازی مرکز پزشکی شماره یک شهرداری واقع در خیابان پاستور که امروزه خدمات تخصصی مختلفی را به عموم شهروندان ارائه می‌دهد، افزایش امکانات پزشکی شهرداری در دستور کار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس قرار گرفت.
    رجایی خراسانی با اشاره به اهمیت پرداختن به سلامت پرسنل، تصریح کرد: با توجه به تعداد قابل توجه شاغلین در شهرداری مشهد، برنامه‌ریزی لازم برای راه‌اندازی درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی دیگری نیز در دستور کار قرار گرفته است.
    تعداد بازدید: 138
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر