19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 114
    کد: 126139
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
    کوهگشت خانوادگی کارکنان همکار شهرداری مشهد

    برگزاری باشکوه کوهگشت خانوادگی کارکنان همکار شهرداری مشهد در ارتفاعات بوستان خورشید

    سانی، همایش بزرگ کوهگشت خانوادگی کارکنان شهرداری‌های مرکز و مناطق 13‌گانه با حضور جمع کثیری ار همکاران ستاد و مناطق 13‌گانه در ارتفاعات بوستان خورشید در اعیاد شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان برگزار شد.
    برگزاری باشکوه کوهگشت خانوادگی کارکنان همکار شهرداری مشهد در ارتفاعات بوستان خورشید
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه اظهار داشت: این همایش کوهگشت مطابق با برنامه تندرستی و نشاط کارکنان که در تقویم ورزشی هر ساله اداره تربیت‌بدنی این مدیریت در نظر گرفته شده و تلاش بر توسعه ورزش و نشاط همکاران و خانواده ایشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که خداوند را شاکریم که شاهد استقبال بسیار چشم‌گیر ایشان در این امر هستیم.

    بهره‌مندی از بوستان خورشید و سالن تازه تأسیس نماز برای اولین بار جهت مسیر کوهگشت
    با عنایت به مساعدت شهرداری منطقه 9 و تأکید ویژه معاون محترم مالی اداری شهرداری مشهد، سالن ورزشی نماز در منطقه 9 تجهیز گردید که به عنوان دومین سالن تخصصی ورزش کارکنان در اختیار این حوزه قرار گرفت.
    بدین منظور و با هدف ملاحظه خدمات گسترده همکاران محترم منطقه 9 و بخصوص زیباسازی صورت گرفته بوستان خورشید تصمیم بر انتخاب این مسیر جهت کوهگشت خانوادگی مذکور انجام و می‌توان این موضوع رو نقطه عطفی در آغاز فعالیت‌های گسترده در این مسیر بازگو کرد.

    شروع همایش کوهگشت از بوستان خورشید رأس ساعت مقرر
    با توجه به اطلاع رسانی‌های صورت گرفته، حرکت اتوبوس‌ها از ستاد و مناطق رأس ساعت 7 به سمت بوستان خورشید انجام و از بوستان خورشید به سمت سالن ورزشی نماز (واقع در انتهای نماز 1) آغاز شد.
    انجام مراسم قرعه کشی برای 50 نفر شرکت کننده، خیرمقدم مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و اجرای مرشد باستانی در مسیر کوهگشت از برنامه‌های در نظر گرفته بود که می‌توان به آن اشاره داشت.

    مراسم اختتامیه همایش کوهشگت خانوادگی همراه با قرعه کشی نهایی در سالن ورزشی نماز
    پس از پیمودن مسیر 45 دقیقه‌ای بوستان خورشید تا سالن ورزشی نماز، شرکت کنندگان با همراه داشتن کارت قرعه‌کشی در مراسم اختتامیه همایش کوهگشت خانوادگی کارکنان حضور پیدا کردند.
    در این مراسم که با حضور مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه ، شهردار محترم منطقه 6  و معاونین شهرداری منطقه 9 برگزار شد، دکتر رجایی ضمن بیان خیرمقدم از حضور همکاران و خانواده‌ها در این مراسم بویژه از تلاش و اقدام شایسته اداره تربیت بدنی تقدیر نمود.
    مسابقات نقاشی کودکان، نقاشی بر روی صورت کودکان، پرتاب دارت و قرعه‌کشی نهایی 10 دستگاه دوچرخه از برنامه‌های در نظر گرفته شده در اختتامیه این کوهگشت خانوادگی بزرگ به شمار می‌رود.
    همچنین در پایان این مراسم بسته اطلاع‌رسانی خدمات اقدام و عمل شهرداری مشهد که با قرعه‌کشی در روزهای آینده همراه خواهد بود توزیع گردید.
    تعداد بازدید: 114
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر