19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 92
    کد: 125986
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس در مراسم گرامیداشت روز جانباز:

    شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است / برخی از افراد غیر منصف زحمات پرسنل شهرداری را زیر سئوال می‌برند

    با اینکه 70 درصد درآمد شهرداری‌ها وابسته به صنعت ساختمان است و این صنعت کاملا به گل نشسته است اما خدمت‌رسانی در شهرداری با هیچ کمی و کاستی مواجه نشده اما متاسفانه برخی افراد غیر منصف زحمات شما را زیر سئوال می‌برند.
    شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است / برخی از افراد غیر منصف زحمات پرسنل شهرداری را زیر سئوال می‌برند

    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس گفت: کارکنان و ایثارگران شهرداری مشهد مظلوم ترین کارکنان و ایثارگران در کشور هستند.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد آذری در مراسم گرامیداشت روز جانباز کارکنان شاغل و بازنشسته شهرداری که به همت اداره رفاه کارکنان برگزار شد، با تقدیر از فداکاری‌های جانبازان و ایثارگران شهرداری و تسلیت حادثه انفجار معدن در شهر ازادشهر، اظهار کرد: حضرت عباس (ع) نمونه شاخص ولایت پذیری مطلق است و در ایثارگری زبانزد عام و خاص است.
    وی افزود: ما شرمنده شما جانبازان و خانواده شما هستیم زیرا آنطور که باید و شاید به شما توجه نشده است.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس ادامه داد: برای اولین بار آمار دقیقی از جانبازان و ایثارگران شهرداری مشهد تهیه شد که بر اساس آن، یک هزار نفر ایثارگر در مجموعه شهرداری شناسایی شد و به دنبال آن، دو همایش برای تقدیر از ایثارگران شاغل در شهرداری برگزار شد.
    ایثارگران شهرداری مشهد مظلوم‌ترین ایثارگران کشور هستند
    آذری عنوان کرد: ایثارگری‌های شما باعث شده است که امروز ما مدیران پشت میز باشیم و اگر ایثارگری‌های شما نبود ما موفقیت و آرامشی در جامعه نداشتیم.
    وی تصریح کرد: امروز مجموعه همکاران شهرداری از همه کارکنان دستگاه‌های کشور مظلوم‌تر هستند و شما ایثارگران شهرداری مشهد نیز مظلوم‌ترین ایثارگران کشور هستید.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد با اشاره به تهیه بانک اطلاعات ایثارگران شهرداری مشهد، بیان کرد: اگر کار و خدمتی بی‌منت در شهرداری مشهد به زائران و مجاوران انجام می‌شود از انفاس قدسی شماست.
    وی تاکید کرد: امروز شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است و یک پروژه عمرانی نیز در این شهر تعطیل نشده است. شهرداری مشهد نمونه شاخص اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در کشور است.
    آذری گفت: با اینکه 70 درصد درآمد شهرداری‌ها وابسته به صنعت ساختمان است و این صنعت کاملا به گل نشسته است اما خدمت‌رسانی در شهرداری با هیچ کمی و کاستی مواجه نشده اما متاسفانه برخی افراد غیر منصف زحمات شما را زیر سئوال می‌برند.
    احمد پورمنفردی

    تعداد بازدید: 92
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر