24°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 • دوشنبه،03 اردیبهشت 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 159
    کد: 122187
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
    معاون اداری مالی شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت روز زن ویژه بانوان شاغل در شهرداری مشهد

    معاون اداری مالی شهرداری مشهد از برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت روز زن و مادر ویژه بانوان شاغل در شهرداری خبر داد:
    برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت روز زن ویژه بانوان شاغل در شهرداری مشهد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خدمت، محمد آذری خاطر نشان کرد: نظر به اهمیت خانواده به عنوان رکن بنیادین جامعه، معاونت اداری و مالی در نظر دارد با همراهی و همکاری مشاور محترم جناب شهردار در امور بانوان و همزمان با ایام ولادت با سعادت صدیقه طاهره، حضرت زهرا (سلام اله علیها) همایشی را به عنوان "کرامت بانوان و اهمیت نقش مادری" برگزار نماید. وی با اشاره به اینکه این همایش در راستای سلسله همایش‌های تحکیم بنیان خانواده که توسط اداره رفاه مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه برنامه‌ریزی و در حال انجام است، افزود: همایش گرامیداشت روز زن از ساعت 7:30 الی10:30 روز چهارشنبه 95/12/25 در محل تالار شهر برگزار خواهد شد.
    آذری ضمن قدردانی از حمایت‌ها و نگاه ارزشمند جناب آقای مرتضوی شهردار محترم در راستای برگزاری هرچه بهتر این همایش یادآور شد: بانوان شاغل در ستاد و مناطق با رده‌های استخدامی رسمی ، پیمانی ، قرارداد انجام کارمعین و شرکت تأمین نیروی شهرداری می‌توانند با حضور به موقع و پرشور خود، بر شکوه این مراسم بیافزایند.
    معاون اداری مالی شهرداری مشهد اظهار داشت: این مراسم مختص بانوان محترم می‌باشد و به مبارکی این ایام فرخنده به هریک از بانوان شرکت کننده در همایش مبلغ یک میلیون ریال به عنوان عیدانه ولادت حضرت زهرا (س) اهدا می‌گردد. بدیهی‌است عدم حضور در مراسم به منزله انصراف از دریافت هدیه در نظر گرفته شده می‌باشد.

    محمد آذری همچنین از مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه شهرداری مشهد خواست تا در راستای یکسان‌سازی خدمات رفاهی، تمهیدات لازم را برای بانوان شاغل در مجموعه خود اندیشیده و اقدام مقتضی همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) را پیش‌بینی نمایند.

    تعداد بازدید: 159
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر