19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : 121845
    تعداد بازدید: 188
    کد: 121867
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد در آیین «شکرانه خدمت» صندوق ذخیره کارکنان شهرداری خبر داد:

    واریز 10 میلیون ریال سود علی‌الحساب و گواهی سهام به حساب سپرده‌گذاران صندوق ذخیره

    معاون مالی و اداری شهرداری مشهد از واریز 10 میلیون ریال سود علی‌الحساب و گواهی سهام به حساب سپرده‌گذاران صندوق ذخیره کارکنان این مجموعه خبر داد.
    واریز 10 میلیون ریال سود علی‌الحساب و گواهی سهام به حساب سپرده‌گذاران صندوق ذخیره

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در آیین «شکرانه خدمت» موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری مشهد که در محل سالن همایش‌های مرکز صداوسیمای مرکز خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: در طول 2 سال اخیر تمام فکر و تلاشمان برای کاهش مشکلات پرسنل و کارکنان استوار بوده و در این زمینه گام‌های ارزنده‌ای نیز برداشته شده است.
    وی با بیان اینکه جبران بخشی از فرصت‌های از دست رفته، بزرگترین رسالت حوزه پشتیبانی شهرداری مشهد است، ابراز کرد: در این زمینه حمایت‌های بی‌شائبه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد باعث دلگرمی روزافزون ما شد و در این مسیر این پشتیبانی‌ها بسیار به مسیر حرکت ما کمک کرد.
    رییس هیات امنای موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری مشهد با اشاره به حضور اشخاص حقوقی در هیات امنای این مجموعه برای افزایش حمایت‌های بین بخشی عنوان کرد: در گذشته در خصوص ارائه تسهیلات لازم به کارکنان و پرسنل شهرداری مشکلات زیادی داشتیم و در همین راستا با یک اقدام جهادی صندوق تشکیل و بیش از 2 هزار نفر عضو آن شدند.
    وی ادامه داد: پس از این کار در مرحله اول وام‌های 100 میلیون ریالی به بیش از 800 نفر از کارکنان شهرداری ارائه شد.
    آذری با اشاره به عضویت بیش از 5 هزار نفر تاکنون در این صندوق اذعان کرد: در حوزه بیمه و سلامت نیز کارهای خوبی همچون راه‌اندازی مراکز سه‌گانه درمان شهرداری مشهد انجام شد که سرانه خدمات را از حیث ریالی و درمان بسیار بالا برد.
    وی گفت: در همین راستا مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان کارمزدی که قبلا در این حوزه صرف می‌شد به عنوان سود به کارکنان تعلق گرفت.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد همچنین با اشاره به وصول بیش از 2 میلیارد تومان پول از دست رفته این مجموعه اعلام کرد: همچنین با هماهنگی‌های صورت گرفته، 2 هزار کارت اعتباری نیز به کارکنان شهرداری مشهد تحویل داده شد.
    آذری با اشاره به دو موضوع مهم مسکن و خودرو که دغدغه کارکنان است، گفت: تاکنون 800 نفر از تسهیلات خودرویی این مجموعه استفاده کردند و کار مسکن بیش از 2 هزار و 500 نفر از کارکنان نیز پیگیری شده است.

    تعداد بازدید: 188
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر