31°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،30 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 270
    کد: 119872
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
    مدیر تدوین مصوبات شورای شهر اعلام کرد

    اجرای درصد قابل‌قبولی از تبصره‌های بودجه٩۵ شهرداری

    قاسمی‌مقدم- مدیر تدوین و پیگیری اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: درصد قابل‌قبولی از تبصره‌های بودجه سال٩۵ شهرداری اجرایی شده است.
    اجرای درصد قابل‌قبولی از تبصره‌های بودجه٩۵ شهرداری

    به گزارش شهرآرا، سینا حائری روز گذشته در جلسه علنی شورای شهر مشهد اظهار کرد: در جریان بررسی لایحه بودجه سال٩۵ شهرداری مشهد، ۴۶تبصره الحاقی به ماده واحده آن به تصویب اعضای شورا رسید. در ١۵تبصره از مجموع تبصره‌های ذیل ماده واحده مصوبه بودجه سال٩۵، شهرداری مشهد مکلف شد برنامه، آیین‌نامه، لایحه یا دستورالعمل اجرایی را جهت تصویب، به شورای شهر ارائه کند.
    وی تصریح کرد: از مجموع ١۵تبصره دارای تکلیف، ١٣تبصره اجرایی و لوایح یا دستورالعمل‌های مربوطه به شورای شهر ارسال شده است.
    وی افزود: شهرداری مشهد گزارش یا لوایح مربوط به سه تبصره ماده واحده مصوبه بودجه سال٩۵ را به شورای شهر ارائه کرده که در کمیسیون‌های تخصصی در حال بررسی است.
    به گفته حائری، در ٣١تبصره از ۴۶تبصره ذیل ماده واحده مصوبه بودجه سال٩۵ شهرداری مشهد، تکلیفی مبنی‌بر ارائه لایحه یا دستورالعمل و تصویب آن در صحن علنی شورای شهر بر‌عهده مدیریت شهری گذاشته نشده است.
    وی خاطرنشان کرد: یکی از تبصره‌های بودجه سال٩۵ شهرداری مشهد مربوط به لایحه تفریغ بودجه بوده که هنوز زمان اجرای آن فرانرسیده‌است.
    مدیر تدوین و پیگیری اجرای مصوبات شورای شهر با بیان اینکه لوایح و دستورالعمل‌های مربوط به هفت تبصره بودجه سال٩۵ به تصویب شورا رسیده است، اضافه کرد: لوایح مربوط به دو مورد از تبصره‌های مذکور در کمیسیون‌های تخصصی در حال بررسی است.
    وی گفت: لایحه جامع مدیریت کارت شهروندی هم یکی از تبصره‌های مصوبه بودجه سال٩۵ شهرداری مشهد بود که آماده تصویب در صحن علنی است.
    حائری خاطرنشان کرد: در ٣١تبصره بودجه سال٩۵،‌ شهرداری مشهد ملزم نشده بود که لایحه‌ای را برای تصویب به شورای شهر ارائه کند.
    مدیر تدوین و پیگیری اجرای مصوبات شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه درصد بسیار خوب و قابل‌قبولی از تبصره‌های بودجه سال٩۵ توسط شهرداری انجام شده است، گفت: تلاش همکاران شهرداری مشهد خوب و کامل بوده است. البته نواقص اجرای تبصره‌ها هم پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی، به مدیریت شهری اعلام می‌شود.
    وی ادامه داد: گزارشی تکمیلی از روند اجرای تبصره‌های مصوبه بودجه سال٩۵ شهرداری مشهد در پایان سال جاری و یا ابتدای سال آینده به اعضای شورای شهر ارائه خواهد شد.

    تعداد بازدید: 270
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر