19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 262
    کد: 119101
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
    مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری نشست بررسی راهکارهای ارتقا کیفی و کمی پرونده همکاران شهرداری در گزینش

    در این نشست به بررسی پیشنهادات و انتقادات همکاران تمام وقت و پاره وقت را در راستای ارتقاء کمی و کیفی بررسی پرونده‌های همکاران پرداخته و مقرر شد تا در اسرع وقت، جمع‌بندی‌های این جلسه برای عملیاتی شدن، ابلاغ شود.
    برگزاری نشست بررسی راهکارهای ارتقا کیفی و کمی پرونده همکاران شهرداری در گزینش

    مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد گفت: جلسه بررسی نقاط قوت و ضعف هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس در بررسی پرونده‌های همکاران شهرداری با حضور همکاران ثابت و پاره وقت این مدیریت در سالن جلسات ساختمان شمس برگزار شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد حسین حسانی بیان کرد: در این نشست صمیمی، همکاران هسته گزینش شهرداری به بررسی راهکارهای تسریع در بررسی پرونده‌های همکاران ابر سازمان شهرداری و راهکارهای ارتقاء کیفیت پرونده‌ها پرداختند.
    وی گزارشی از عملکرد هسته گزینش شهرداری مشهد در سال 95 ارائه و توضیحاتی درباره افزایش 52 درصدی تعداد پرونده‌های بررسی شده در این هسته نسبت به سال گذشته مطرح کردند.
    دبیر شورای هم‌اندیشی هسته‌های گزینش استان خراسان رضوی در این نشست صمیمی به بررسی پیشنهادات و انتقادات همکاران تمام وقت و پاره وقت را در راستای ارتقاء کمی و کیفی بررسی پرونده‌های همکاران پرداختند و مقرر شد تا در اسرع وقت، جمع‌بندی‌های این جلسه برای عملیاتی شدن، ابلاغ شود.
    حسامی در پایان این نشست ضمن تقدیر و تشکر از همکاران، موفقیت و توفیقات بیشتر آن‌ها را در راستای اهداف مقدس شان جهت جذب نیروهای متهد، متخصص و توانمند را از خداوند منان خواستار شد.
     

    تعداد بازدید: 262
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر