19°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 305
    کد: 118615
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
    قدیری طرقی در نطق پیش از دستور یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه علنی:

    باید به زندگی و کار آتش‌نشانان توجه ویژه شود / پیشنهاد راه‌اندازی پایگاه اورژانس در سوله‌های بحران و ایستگاه‌های آتش‌نشانی

    بهتر است شورا و شهرداری به این موضوع ورود پیدا کرده و تذکر سختی به ساختمان‌های نا ایمن بدهد.
    باید به زندگی و کار آتش‌نشانان توجه ویژه شود / پیشنهاد راه‌اندازی پایگاه اورژانس در سوله‌های بحران و ایستگاه‌های آتش‌نشانی

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: باید به زندگی و کار آتش‌نشانان توجه ویژه‌ای شود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسن قدیری طرقی در نطق پیش از دستور یکصدو پنجاه و پنچمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: حادثه پلاسکو اگر چه تلخ بود اما تجربه گرانسنگی برای ما بجا گذاشت.
    وی افزود: جمعی از شهروندان در این حادثه درگذشتند و جمعی از آتش‌نشانان قهرمان نیز به شهادت رسیدند و اگر جانفشانی این افراد نبود چه بسا فاجعه بزرگ انسانی ذر تهران رخ می‌داد.
    این عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: باید توجه ویژه‌ای به آتش‌نشانان شده و در مسیر زندگی و کار آنها گام برداریم. ما هم به همین دلیل با خصوصی‌سازی آتش‌نشانی مخالفت کردیم زیرا دلگرمی لازم به آتش‌نشانان توسط بخش خصوصی داده نمی‌شود.
    قدیری طرقی بیان کرد: مجهزترین ماشین‌آلات آتش‌نشانی نیز نهایتا تا 12 طبقه را پوشش می‌دهند پس باید برای ایمنی بیشتر برج‌ها و بلند مرتبه‌ها به سیستم اطفای حریق مجهز شوند.
    وی با تاکید بر اینکه نیروی آتش‌نشان باید به عنوان یک ضابط قضایی عمل کند، اذعان کرد: وقتی اخطارهای متعددی به ساختمان‌های نا ایمن دیده می‌شود و به آن توجهی نمی‌شود پس راهی به جر پلمب باقی نمی‌ماند.
    رییس کمیسیون ویژه حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: بهتر است شورا و شهرداری به این موضوع ورود پیدا کرده و تذکر سختی به ساختمان‌های نا ایمن بدهد.
    قدیری طرقی گفت: سالن‌های بحران و ایستگاه‌های آتش‌نشانی متعددی در سطح شهر وجود دارد که پیشنهاد می‌دهم در هر کدام از این مکان‌ها یک پایگاه اورژانس نیز مستقر شود.
    وی همچنین به ایجاد مشکلاتی در احداث معبر محمد آباد نیز خاطرنشان کرد: این معبر تاکنون 37 کشته داده است. شهرداری تمام قد به این موضوع ورود پیدا کرد که تشکر می‌کنیم اما کارخانه قند به عنوان مستاجر این زمین مقاومت می‌کند و همکاری لازم را ندارد.
    احمد پورمنفردی

    تعداد بازدید: 305
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر