24°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 • دوشنبه،03 اردیبهشت 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 348
    کد: 117933
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
    با هدف کاهش آلایندگی هوا و ترافیک صورت می‌گیرد؛

    احداث 30 جایگاه تک سکوی سوخت در معابر شهر مشهد

    در این راستا طی چند روز آینده فراخوان عمومی این پروژه منتشر خواهد شد و افراد توانمند می‌توانند به این حوزه ورود پیدا کنند.
    احداث 30 جایگاه تک سکوی سوخت در معابر شهر مشهد

    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد از احداث 30 جایگاه تک سکوی سوخت در معابر شهر خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی رجایی خراسانی بیان کرد: با توجه به اینکه قیمت زمین در شهرها به ویژه کلانشهرها گران است و برای شرکت‌ پخش فرآورده‌های نفتی صرفه اقتصادی ندارد تا جایگاه سوخت در همه نقاط شهر احداث کند لذا شهرداری مشهد برای ایجاد جایگاه‌های سوخت وارد عمل شده است.
    وی افزود: در این راستا شهرداری مشهد با وزارت نفت به منظور رفع مشکل در نقاطی که با کمبود جایگاه سوخت مواجه است و همچنین کمک به کاهش آلایندگی هوا و ترافیک در سطح شهر جایگاه‌های سوخت تک سکو ایجاد می‌کند.
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد گفت: با این طرح 30 جایگاه تک سکو در مشهد با امکان سوخت‌گیری هم‌زمان 6 خودرو ایجاد می‌شود که هر سکو یک اپراتور دارد.
    رجایی خراسانی ادامه داد: 15 سکو از این تعداد در جایگاه‌های سی ان جی و مابقی در معابر شهر احداث می‌شود.
    وی تصریح کرد: این سکو‌ها در جایگاه‌های سی ان جی شهرداری و معابر شهر که از جانمایی صورت گرفته و همچنین مطالعات ترافیکی آن انجام شده، ایجاد خواهد شد.
    مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد افزود: این امکان دارای پراکندگی مناسبی در شهر به ویژه هسته مرکزی شهر که با مشکل کمبود جایگاه مواجه است، احداث می‌شود.
    رجایی خراسانی با اشاره به انتشار فراخوان عمومی و مناقصه محدود برای این جایگاه‌ها خاطرنشان کرد: در این راستا طی چند روز آینده فراخوان عمومی این پروژه منتشر خواهد شد و افراد توانمند می‌توانند به این حوزه ورود پیدا کنند.
     

    فرزانه نثاری
     

    تعداد بازدید: 348
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر